Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Молодь обирає здоров’я

Молодь обирає здоров’я

 

«Життя саме по собі — ні благо, ні зло;

воно вмістилище і блага, і зла, дивлячись по тому, на що ви самі його перетворите».

М. Монтень

 

Шкідливі звички забирають не тільки час, витрачений на них, але і здоров’я молодого організму. З метою попередження усіх видів наркотичної, алкогольної залежностей 05.02.2020 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшла зустріч здобувачів освіти з лікарем-наркологом Сміщенко Володимиром Володимировичем за темою «Шкідливий вплив алкоголю та енергетичних напоїв на організм підлітків»

Лікар розповів присутнім про причини, шкідливість, класифікацію, способи вживання, залежність від алкоголю, енергетичних напоїв, а також – способи боротьби з цими шкідливими звичками. На прикладах з лікарської практики висвітлював поведінкові наслідки для молодих людей від вживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

Протягом всієї зустрічі здобувачі освіти мали змогу задавати запитання, на які отримували професійні відповіді та коментарі.

Наприкінці зустрічі Володимир Володимирович побажав здобувачам освіти, щоб вони ніколи не мали шкідливих звичок, завжди приймали правильні рішення і почувалися здоровими, енергійними та впевненими.

Здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.02.2020)
Просмотров: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика