Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Молюсь за тебе, Україно!

Молюсь за тебе, Україно!

Вишиванки завжди займали почесне місце в патріотичній свідомості українців, але саме зараз – цей простий і водночас вишуканий одяг постав перед усім світом, як традиційний український тренд. З популяризацією вишивки останнім часом ми все частіше знаходимо унікальні рішення в оздобленні одягу, керуючись етнографічними працями і порадами майстринь прадавньої вишивки.

23 січня учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» в Дитячій центральній бібліотеці відвідали фотовиставку «Молюсь за тебе, Україно!» заслуженої майстрині народної творчості України Людмили Огневої. Захід привернув не абияку увагу учнів Центру. Такий інтерес пояснюється справжньою ексклюзивністю виставки. Авторка представила розшукані та власноруч відтворені на полотні вишиті мініатюри, узори рушників та вишиванок видатних українців. Авторка поєднала актуальну історичну інформацію про боротьбу наших земляків за свободу і незалежність зі своїми унікальними творчими доробками.

Українська вишиванка пройшла довгий та часом нелегкий шлях до наших днів. Наші предки залишили нам у спадок величезний скарб. І ми зобов'язані не тільки не втратити цей скарб, а й примножити його та передати у спадок нашим нащадкам.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (24.01.2020)
Просмотров: 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика