Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Мій улюблений світ - без насильства

Мій улюблений світ - без насильства

 

Мій улюблений світ  -

Без насильства,

Без жорстокості, болі і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова.

 

     Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства».

   Дати проведення акції є символічними. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи різні заходи проти насильства, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, соціального статусу є порушенням прав людини.

     25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році;

     1 грудня – Всесвітній день боротьби із СНІДом. Вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту стрімко поширюється у всьому світі;

    2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Він пов’язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами від 2 грудня 1949 року;

     6 грудня – річниця з дня “Монреальської різанини”, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”;

        10 грудня – Міжнародний день прав людини. Уряди країн – членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну декларацію прав людини.

      Метою проведення акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

        В рамках цієї акції в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена низка просвітницьких заходів.

        Учні Центру 01.12.2017 року залучилися до акції Червоного хреста «Знати, щоб захиститися». Вони роздавали перехожим листівки з інформацією про СНІД, презервативи, розповідали, як можна захиститися від цієї смертельної хвороби.

        У групах були проведені виховні години «Всесвітній день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих», на яких учні отримали елементарні знання про СНІД, основні шляхів зараження цією хворобою, як захиститися від цієї страшної хвороби.

        07.12.2017року учні Центру взяли участь у форум-театрі «Молодь проти насильства», де представили казку «Червона шапочка». До постановки казки хлопці та дівчата підійшли креативно, по сучасному. Після перегляду усіх представлених вистав глядачі обговорювали, які закони порушували деякі персонажі, які види насильства були у казці. Акторські здібності наших учнів були високо оцінені представниками Управління гуманітарних питань Краматорської міської ради, центру дітей, сім’ї та молоді. Організатори заходу подякували всім учасникам  за активну життєву позицію і нагородили їх призами.

       Хочеться відмітити, що впродовж проведення акції учні досить активно включилися в роботу: обговорювали проблеми насильства та агресії у сім’ї та серед однолітків, демонстрували знання своїх прав, які захищає Конвенція ООН про права дитини, готували стіннівки.

      Сподіваємося, що в майбутньому знання та досвід, отримані в ході вищезазначених заходів, дадуть змогу учням відстоювати свої права, досягати поставленої мети, допомагати людям.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (11.12.2017)
Просмотров: 597 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика