Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

      Насильство – неприпустима річ у стосунках між людьми, але проблема насильства існує, і проблема ця стає на часі.

  Наслідки насильства жахливі – психологічні проблеми, психічні розлади, стреси, психосоматичні захворювання, наркоманія і суїцид, зруйновані сім'ї і покалічені долі. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними.

   Для профілактики та протидії насильству з 1991 року в Україні проводиться Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля», до якої долучились учні та педагогічні працівники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

    Особлива увага під час проведення заходів приділялася питанням домашнього насилля, робота була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

   Тематичні бесіди, присвячені Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок та вшануванню пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, пройшли у гуртожитку Центру.

    1 грудня учні, майстри та викладачі Центру підготували виставку творчих робіт, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

 

  2 грудня в актовій залі Центру відбулась тематична бесіда з переглядом фільму «Українці на продаж», присвячена Міжнародному дню боротьби з рабством. Основною метою  цієї зустрічі постала проблема трудових мігрантів - заробітчан. Учні дізнались про проблеми, які постають перед тими, хто всупереч гідної роботи в Україні шукає долі за кордоном.

     Учні групи СР-14 завітали до працівників Донбаського міжрегіонального центру професійної  реабілітації інвалідів на екскурсію з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними  можливостями.

    Флешмоб «Я не даю хабарів» до Міжнародного дня боротьби з корупцією наочно показав, що брати та давати хабар – це злочин.

    З 5 по 9 грудня 2016 р. в Центрі проходили тематичні виховні заходи, метою яких було правове виховання учнів, ознайомлення їх з основними правами і свободами, викладеними у Конвенції ООН про права людини.

   З 22 листопада по 8 грудня відділ молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради проводив Відкритий міський конкурс соціальної реклами «Молодь проти насильства!». Мета цього конкурсу – привернути громадську увагу до актуальних в українському суспільстві проблем гендерної рівності та профілактики насильства.

     Учень групи ОПО-16 Друзяка Юрій прийняв участь у цьому конкурсі та здобув одне з призових місць. Соціальний банер «НІ НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї! ДІЙ!», який вигадав наш Юрій, протягом тижня, разом з іншими роботами, буде транслюватись на LED екрані у центрі Краматорська.

    Профілактика жорстокої поведінки, насильства та непорозуміння в сім'ї - завдання, яке стоїть перед педагогічним колективом нашого Центру.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (14.12.2016)
Просмотров: 929 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика