Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

МИ БУДУЄМО МИР!!!

Ми будуємо МИР!!!

 

Мир починається зі спокою в душі,

З твоєї невеликої родини,

З твоїх знайомих і товаришів,

Він починається із кожної людини.

 

Соціальне середовище ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» нагадує живий організм, який росте, розвивається і вдосконалюється. Будь-який розвиток дуже часто відбувається в процесі зіткнення суперечностей і не може бути безконфліктним. Прояви конфліктів щодня спостерігаємо як у побутовому, так і професійному середовищі. Питання їх вирішення в навчальному закладі залишається і сьогодні дуже актуальним.

Медіація - один з найбільш популярних способів врегулювання спорів і конфліктів, який передбачає залучення третьої нейтральної та незалежної сторони - медіатора. Такий фахівець володіє спеціальними навичками спілкування з конфліктуючими сторонами, які дозволяють значно знизити емоційне напруження і визначити істинні інтереси кожної з них.

Наприкінці березня у Києві відбувся Форум Служб Порозуміння закладів освіти Донецької області, на якому Краматорський центр професійно-технічної освіти представляли медіатори-учні Єсипов Іван, Сухіненко Софія, Суворов Роман, Бугай Катерина та викладач Отоса Ірина Олександрівна.

Три дні плідної та кропіткої роботи минули як одна хвилина. Наші учні мали змогу удосконалити свої знання з медіації, отримати нові знання та вміння від досвідчених медіаторів. Кожен з навчальних закладів ділився досвідом роботи своєї Служби порозуміння, презентували свої напрацювання. Під час занять, учні мали змогу проявити свою креативність, творчість, жагу до вивчення нового.

Своїми знаннями поділилися досвідчені спеціалісти: Тетяна Харківська, Оксана Белаш, Альона Кривуляк, Марія Козир, Юрій Коцар, Олег Остапчук, Юлія Берсименко, Олександр Куцевич.

Незвичною формою роботи була «Жива бібліотека», де учні мали можливість дізнатися більше про людей, які їх оточують, про труднощі з якими вони можуть зустрітися у дорослому житті й не тільки.

Звершення Форуму, пройшло в творчий атмосфері, бо юні медіатори/медіаторки мали змогу не тільки поспілкуватися, а й подискутувати з зірковими гостями: співаком Тарасом Тополею, Оленою Куртою та В’ячеславом Соломкою.

Форум Служб Порозуміння закладів освіти, для учнів ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» запам’ятається на довго. А його учасники будуть застосовувати отримані знання у повсякденному житті.

… Мир починається лише із нас самих

І берегти його завжди повинен кожен!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.04.2019)
Просмотров: 223 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика