Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

МАЙСТЕРНІСТЬ, ПІДТВЕРДЖЕНА ПЕРЕМОГОЮ!

МАЙСТЕРНІСТЬ, ПІДТВЕРДЖЕНА ПЕРЕМОГОЮ!

 

Секрет майстерності в тому, що секрету немає, є просто-напросто талант.

Ірина Вільде

 

Поки весна сором`язливо намагається вступити в свої права, колективи закладів професійної (професійно-технічної) освіти вже починають «збирати врожай», зрощений впродовж 2020-2021 навчального року. Тільки нещодавно ми встигли визначитись з переможцем І етапу конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник», а вже вчора – 18 березня 2021 року ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» радо вітав учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед здобувачів ЗП(ПТ)О Донецької області.

У супроводі з досвідченими наставниками, честь своїх навчальних закладів прибули захищати 10 молодих, наполегливих та завзятих електрогазозварників. Право на обласному рівні захищати гідність усіх електрогазозварників ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» у чесному змаганні заслужив Данило Браговський.

Для усіх присутніх конкурс розпочався з дружніх настанов та теплих привітань від заступника головного зварника ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Андрія Мерзлякова, директора НМЦ ПТО у Донецькій області Едуарда Гончарова та директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Артема Сорочинського. Лунали побажання гідного та чесного суперництва, впевненої роботи та головне – віри у власні сили. Адже навряд чи щось вийде, якщо не вірити у себе та свою справу.

Офіційна частина конкурсу була розпочата прихованим жеребкуванням, завдяки якому кожен учасник отримав свій бейдж з номером, що гарантувало неупереджене оцінювання як теоретичних, так і практичних навичок конкурсантів. Умови та правила проведення змагань усім присутнім пояснила методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ірина Філяєва.

Визначення рівня теоретичних знань електрогазозварників відбувалось завдяки комп`ютерному тестуванню з предметів професійно-теоретичної підготовки. Перевірка практичних знань, вмінь та навичок конкурсантів проходила на базі Навчально-практичного центру зварювального напрямку і включала в себе виконання таких робіт, як зварювання пластин 135 (дугове зварювання металевим (плавким) електродом в активних газах) та 111 (ручне дугове зварювання покритим електродом) методами.

Весь процес виконання зварювальних робіт проходив під пильним контролем висококваліфікованого журі, до складу якого увійшли адміністративні працівники ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», а саме: заступник головного зварника Андрій Мерзляков, заступник директора виробництва металоконструкцій Євген Воропаєв та в.о. начальника цеху металоконструкцій Олександр Луценко.

Усі члени журі одноголосно дійшли висновку щодо найкращих зварювальних зразків і жодної хвилини не вагались у своїх рішеннях.

А тому ми можемо з гордістю та найяскравішими емоціями привітати нашого учня  - ДАНИЛА БРАГОВСЬКОГО зі 100 % перемогою та почесним І МІСЦЕМ! Також висловлюємо щиру подяку його майстру виробничого навчання – Сергію Шпаку за багаторічну кропітку та наполегливу роботу у навчанні та вихованні талановитих зварників!

 

Та без приємного подарунку не залишився жоден з конкурсантів. Завдяки підтримці нашого базового підприємства – замовника робітничих кадрів ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» кожен учасник отримав заохочувальний подарунок, а призери були нагородженні дипломами та кубками переможців!

Адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вкотре висловлює щиру подяку усьому колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» за неоціненну підтримку у розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області та допомогу у навчанні та вихованні майбутніх машинобудівників!

 

Бажаємо Данилу Браговському проявити усі свої величезні можливості на завершальному, ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник» і привезти додому таку омріяну перемогу!!!

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.03.2021)
Просмотров: 67 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика