Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Майбутні захисники Вітчизни

Майбутні захисники Вітчизни

6 грудня наша країна традиційно святкує день збройних сил України. З нагоди свята та на виконання наказу Донецького обласного відділення КФВС МОН України, департаменту молоді та спорту Донецької облдержадміністрації № 610/13-18 від 14.11.2018 року, згідно  Регламенту 28.11.2018 був проведений 1 етап Спартакіади із загальної фізичної підготовки  до Дня Збройних сил України серед учнів закладів професійної освіти Донецької області Краматорської зони.

28 листопада 2018 року на базі Краматорського вищого торгово-кулінарного училища відбулося проведення масового військово-спортивного заходу, присвяченого Дню Збройних сил України, що проходив під патронатом Донецького обласного відділення КФВС МОН України, департаменту молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 6 команд професійно-технічних навчальних закладів, серед яких гідне місце займала команда учнів Краматорського центру ПТО (Спарта). Метою цього заходу було вшанування бойового подвигу та самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереженню та розвитку національних, військових традицій, підвищенню соціальної активності та зміцненню здоров’я молоді.

Майбутні захисники нашої держави по черзі змагалися у підтягувані на перекладині, підніманні тулуба з положення лежачи в положення сидячи, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи, в стрибках через скакалку, в стрибках у довжину, естафеті та стройовій підготовці.

Наш учень, Міненко Герман, показав найкращий результат у стрибках через скакалку - за 1 хвилину 186 раз, Шунькін Максим та Лук`янов Євген в стрибках у довжину з місця показали результат 245 см. За рішенням журі команда навчального Центру посіла почесне 2 місце та нагороджена грамотою та кубком. Юнаки довели, що в Краматорському центрі професійно-технічної освіти виховується гідна молодь.

Вітаємо наших хлопців - майбутніх захисників Вітчизни.

Бажаємо подальших успіхів!!!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.01.2019)
Просмотров: 260 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика