Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Майбутні електрозварники – надія країни!

Майбутні електрозварники – надія країни!

Доказ істинності будь якого покликання – любов до важкої роботи, якої воно вимагає.

Л. Сміт

          Конкурси професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів є невід’ємною складовою розвитку не лише робітничих навичок, а й самовдосконалення їх особистостей. Тому у системі професійно-технічної освіти кожного року проводяться такі конкурси, які допомагають учням повірити у свої сили, а педагогічним колективам довести свою спроможність у вихованні та навчанні майбутніх професіоналів.

         За доброю традицією, яка склалася у Донецькій області, 3 квітня 2018 року був проведений ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Електрозварник ручного зварювання» на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Адже завдяки багаторічній підтримці базового підприємства – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», наш навчальний заклад володіє найпотужнішою матеріально-технічною базою для навчання електрогазозварників, а отже і для проведення відповідних конкурсів.

   

     За звання кращого електрогазозварника ручного зварювання боролися представники таких навчальних закладів, як ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» (№ 47), Міжрегіональне вище професійне будівельне училище (№ 28), Маріупольське вище професійне металургійне училище (№ 99), Мирноградський професійний гірничий ліцей (№ 105), Соледарський професійний ліцей (№ 111), Великоновосілківський професійний ліцей (№ 154), Маріупольський професійний машинобудівний ліцей (№ 4), Маріупольський професійний ліцей автотранспорту (№64), Костянтинівський професійний будівельний ліцей (№ 39) та Слов’янський багатопрофільний центр професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса (№ 56).

      Гарантом чесності, якості та справедливості у суддівстві конкурсу професійної майстерності стала участь компетентного представника одного з найкрупніших машинобудівних заводів України – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», заступника головного зварника з нової техніки та НІР відділу головного зварника ПрАТ НКМЗ Мерзлякова Андрія Євгеновича, який і очолив журі.

         Дотримуючись багатовікових українських традицій, творчий колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» зустрів учасників конкурсу, їх наставників та гостей змагань хлібом-сіллю та подарував патріотичний флешмоб, який допоміг учасникам зібратися з думками та вкотре зрозуміти, що кожен з них відіграє важливу роль у майбутньому своєї держави.

       Право урочистого відкриття конкурсу було надано методисту Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Ревякіній С.М., після чого до усіх конкурсантів та їх наставників з привітальним словом та побажанням творчої наснаги та чесних змагань звернулися директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Гончаров Е.В., заступник головного зварника з нової техніки та НІР відділу головного зварника ПрАТ НКМЗ Мерзляков А.Є., а також в.о. директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Александрова Д.С.

           Конкурс професійної майстерності традиційно складався з двох турів – теоретичного та практичного. Теоретичний тур змагань був присвячений перевірці рівня теоретичних досягнень учнів за допомогою тестових завдань, до яких увійшли 60 питань з предметів професійно-технічної підготовки.

      В ході практичного туру кожен конкурсант повинен був показати свою майстерність у володінні професійними навичками та виготовити деталь «Резервуар». Інструктаж з охорони праці перед виконанням практичних робіт проходив в комп'ютеризованому тренажерному залі, а також безпосередньо на робочих місцях у навчально-виробничих майстернях. В ході виконання практичної роботи конкурсанти виконували збирально-зварювальні роботи металовиробів в усіх просторових положеннях ручним дуговим зварюванням покритим електродом з послідуючим випробуванням на герметичність.

 

 

      Підсумовуючи успіхи насиченого конкурсного дня, усі члени журі відзначили якісну як теоретичну, так і практичну підготовку усіх конкурсантів. Голова журі Мерзляков А.Є. також подякував адміністрації та педагогам усіх представлених навчальних закладів за високий рівень професійної майстерності учасників обласного конкурсу. В свою чергу, представники навчальних закладів висловили свою вдячність усьому колективу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» за підтримку у навчанні та вихованні майбутніх робітничих кадрів Донеччини та усієї України, адже гідне навчання професіоналів можливе лише у разі тісної та плідної співпраці навчальних закладів з машинобудівними підприємствами області та країни.

       Незважаючи на те, що усі конкурсанти проявили гідний рівень підготовки, конкурс завжди залишається конкурсом, а отже у ньому є переможці і переможені. Тож, призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Електрозварник ручного зварювання» стали:

І місце – Оспіщев Юрій Юрійович, учень ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»;

ІІ місце – Масіч Андрій Петрович, учень Маріупольського вищого професійного металургійного училища;

ІІІ місце – Потапчик Андрій Олегович, учень Маріупольського професійного ліцею автотранспорту.

  

     Завдяки підтримці ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», призери конкурсу отримали подарунки та вкотре переконалися, що майбутнє професії електрогазозварника світле та безхмарне, адже поки на Донеччині розвивається машинобудування, в них точно будуть гідні робочі місця.

       Переможцю конкурсу, учневі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», Оспіщеву Юрію, випала честь захищати гідність та майстерність усіх електрогазозварників Донецької області на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Адміністрація та інженерно-педагогічний колектив навчального закладу пишаються своїм учнем, бажають йому подальших перемог і звершень та зі свого боку докладатимуть максимальних зусиль для того, щоб учень гідно представив Донецьку область на змаганні Всеукраїнського масштабу! 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (04.04.2018)
Просмотров: 400 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика