Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Людям – Мир, птахам – домівки!

Людям – Мир, птахам – домівки!

Мир — це не все, але все без миру — ніщо.

Віллі Брандт

 

   Вже понад 35 років за ініціативи Організації Об’єднаних Націй 21 вереснявесь світ відзначає щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі – День Миру. На жаль, для мешканців Донбасу в останні роки це свято набуло особливого значення, а тому учні та педагогічні працівники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» жодним чином не могли залишитись осторонь.

      Під патронатом Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради та за підтримки представників ПРООН і Креативного простору «FreeUA» колектив навчального Центру прийняв активну участь в міській молодіжній акції «BirdHouse», метою якої є розвиток культурних цінностей та поглядів, сприяннядуховного, естетичного та екологічного розвитку особистості, а також створення у місті Алеї птахів з теплими, креативними та затишними шпаківнями.

      Спільними силами учнів 3 курсу машинобудівного профілю було виготовлено 2 шпаківні, а учениці першого курсу Трубінова Дар’я (ПК-17) та Боровик Юлія (ПР-17), проявивши весь свій творчий потенціал, перетворили звичайні дерев’яні шпаківні на витвори мистецтва, які зайняли гідне місце на деревах в локації «Stud.Parkovka», що розташовується по бульвару Машинобудівників.

      Приємно визнавати, що рішенням суддівської колегії наші шпаківні були визнані «найекологічнішими». Окрім того, що усі бажаючі могли долучитися до цієї корисної ініціативи, гості свята також мали змогу зробити пам’ятні знімки у фотозоні, а також розкрити у собі здібності до орігамі, виготовивши з паперу символ миру – Голуба.

    Як продовження візначення Дня Миру на плоші Миру колективом БО «БФ «Карітас Краматорськ»» під гаслом «Єднання громади - крок до миру!» був організований танцювальний флешмоб, участь у якому прийняли й учні груп ОПО-15 та ОПО-16. Об’єднавшись з усіма присутніми на площі, учні стали невід’ємною частиною кола миру.

   Яскравим завершенням відзначення цього вкрай важливого свята став так званий феєрверк з жовто-блакитних кульок, які усі учасники свята запустили в небо зі словами «Хай буде всезагальний мир!».

   Сьогодення вимагає від кожного з нас чіткого розуміння того, яким ми хочемо бачити наше майбутнє, наш Мир! Тому адміністрація ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» щиро дякує організаторам акцій за можливість долучитись до вкрай важливих соціальних питань учням навчального закладу, адже тільки власними діями ми можемо щось змінити довкола!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (26.09.2017)
Просмотров: 445 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика