Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Ласкаво просимо у світ англійської мови!

Ласкаво просимо у світ англійської мови!

Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови учні знайомляться з традиціями і звичаями інших народів та переконуються у неповторності власної української культури.

З метою удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів, виховання інтересу до вивчення англійської мови з 30.10. по 06. 11. 2018 р. у Краматорському центрі професійно-технічної освіти був проведений тиждень з англійської мови. Кожного року Тиждень присвячується певній темі. В цьому році він був присвячений Хеллоуіну. Тиждень традиційно розпочався з тематичної лінійки. Впродовж лінійки учні ознайомились з цікавими фактами історії святкування Хеллоуіну та взяли участь у вікторині. Викладачі англійської мови Хитра А.В. та Бражник Н.Л. також ознайомили учнів із планом проведення та завданнями тижня.

Впродовж тижня були проведено різні конкурси: конкурс стіннівок до свята Хеллоуіну. З цікавою інформацією та творчим оформленням були представлені стіннівки в фойє навчального закладу. У конкурсі на кращій переклад з англійської мови взяли участь 15 учнів. Кращим перекладачем стала учениця І курсу Солод Катерина. Олімпіада з англійської мови пройшла серед учнів І та ІІ курсів. Переможницею стала учениця ІІ курсу Синько Софія, яка і представлятиме наш навчальний заклад на міській олімпіаді. Конкурси, що проводилися протягом тижня, дали змогу всім бажаючим учням проявити себе.

Завершився тиждень проведенням вікторини “Welcome to English-speaking countries” на кращих знавців англомовних країн. Вікторина пройшла серед учнів першого, другого та третього курсів. Учні мали змогу перевірити рівень власних знань з країнознавства та аудіювання. Вони навчились не тільки працювати в команді а і підвищили свій освітній рівень. Учні отримали солодкі призи та грамоти.

Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (08.11.2018)
Просмотров: 244 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика