Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Курси підвищення кваліфікації майстрів в/н

Кваліфікований педагог – запорука виховання успішного учня,

або як проходили курси підвищення кваліфікації майстрів в/н

 

         Вже багато років поспіль висококваліфікований педагогічний колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» готує не лише відмінних професіоналів з молодого покоління українців, а й докладає неабияких зусиль для того, щоб майстри виробничого навчання з інших навчальних закладів також були освіченими відповідно до сучасного стану розвитку професій. Так, з 15 по 26 травня 2017 року на базі навчального Центру проводились курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Донецької та Луганської областей з напрямку «Зварювальне виробництво».

 

        

     Як перший, так і другий заїзд майстрів в/н починався з вхідного контролю та перевірки рівня їх професійних знань. Перевірка знань проводилась під пильним наглядом викладача спецдисциплін, заслуженого вчителя України Онищенко С.Я. методом письмового тестування. В ході перевірки тестових робіт було виявлено, що майстри в/н надали правильні відповіді  на 46-76 % від загальної кількості питань.

         Після перевірки рівня знань педагогами навчального Центру були намічені основні напрямки та питання, на які необхідно було звернути особливу увагу в процесі підвищення кваліфікації майстрів в/н. Так, впродовж визначеного часу були розглянуті питання, які стосуються основ педагогіки та психології, методики професійного навчання та виховання учнів, сучасних технологій зварювального виробництва та ін.

    Краматорський центр професійно-технічної освіти оснащений всіма необхідними сучасними засобами навчання для підготовки майстрів з професій зварювального виробництва. Це наочне приладдя, методичний та дидактичний матеріал, електронні підручники і багато іншого. 

   Для відпрацювання практичних навичок майстерні оснащені сучасним виробничим обладнанням, постами ручного зварювання, напівавтоматами і автоматами, створено лабораторію зварювальних тренажерів.

 

      Освітній процес підвищення кваліфікації майстрів в/н включав теоретичне і виробниче навчання, в ході якого вони виконували роботи з ручного дугового та механізованого зварювання  у захисних газах у всіх просторових положеннях (PA, PB, PC, PF).

  Завершився процес навчання підсумковою атестацією у формі комп’ютерного тестування і виконання перевірочних практичних робіт. Як показали результати підсумкової атестації, рівень професійних знань та вмінь майстрів в/н за короткий термін проведення занять в середньому підвищився на 20-25 %. При цьому майстри в/н мали змогу побачити підсумковий рівень своїх теоретичних знань відразу на моніторах комп’ютерів, та відмітили, що й самі відчули наскільки підвищився їх рівень.

    Усі учасники курсів підвищення кваліфікації залишилися задоволені рівнем підготовки педагогів навчального Центру до проведення занять, індивідуальним підходом до кожного, оснащеністю виробничих майстерень та навчальних кабінетів. Залишаючи навчальний Центр майстри в/н висловили слова щирої подяки адміністрації та педагогічному колективу, а також побажання й подальшої тісної та плідної співпраці.

   Результатом освоєння професійної освітньої програми підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання стало вручення посвідчень про підвищення кваліфікації державного зразка. А педагогічний колектив навчального Центру вкотре довів, що для того, аби підготувати майбутнього висококваліфікованого робітника, – в першу чергу необхідно самому бути таким та прагнути розвиватися у обраному професійному шляху!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (29.05.2017)
Просмотров: 615 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика