Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Кроки до європейської демократії

Кроки до європейської демократії

     "Європейський тиждень місцевої демократії" започатковано в Україні, як і в усіх державах-членах Ради Європи, з метою просування принципів місцевої демократії за рекомендацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, ухваленої 1 червня 2007 року.

      З 24 жовтня по 31 жовтня у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив Європейський тиждень місцевої демократії. Різноманітні заходи тривали протягом тижня. Метою їх проведення було: поглибити та закріпити знання учнів, отриманих на уроках правознавства; розвивати уміння самостійної роботи, виховувати в учнів цікавість до складних юридичних проблем, активну життєву позицію.

     24 жовтня було проведено тематичну лінійку та організована виставка тематичних стіннівок «Демократія очима учнів» та 500-річчя Реформації.

        Учні Центру проявили зацікавленість до теми й охоче висловлювали свої думки 25 жовтня на спеціальній дошці.

      26 жовтня в актовій залі відбулась зустріч з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Краматорскього ВП ГУНП майором поліції Гуренко Наталією Володимирівною, яка провела роз’яснювальну роботу з приводу правопорушень серед підлітків. Цей захід було висвітлено на офіційній сторінці Краматорської поліції http://kramatorsk-police.dn.ua/news/view/3087

      27 жовтня було проведено олімпіаду серед учнів 1-3 курсів з предметів «Правознавство» та «Історія України».

     І місце з «Правознавство»  серед учнів 1 курсу зайняла учениця групи ПК-17 Гвозд Аліна.

      30 жовтня всі бажаючі мали змогу переглянути фільм присвячений 500-річчю Реформації, крім того 31 жовтня була організована зустріч з представником науково-історичного відділу Донецького оргкомітету з нагоди 500-річчя Реформації з тематикою лекції «Трудова етика»

      При підведенні підсумків тижня, учні прийшли до висновку, що ефективність демократії залежить в решті решт від нас самих.

 

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.11.2017)
Просмотров: 417 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика