Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Креслення – мова техніки

Креслення – мова техніки

      На виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області на 2018 рік, відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року за № 1318/20056, з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей, підвищення рівня професійної компетенції та визначення кращих учнів-знавців предмета «Креслення» 5 квітня 2018 року була організована та проведена обласна Олімпіада з предмета «Креслення» серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Цього року Олімпіада проводилася напередодні Великодня. Тому учасників заходу гостинно зустрічала виставка Великодніх композицій, яка традиційно проводиться серед навчальних груп Центру.

     Хвилюючись, 26 учасників Олімпіади та супроводжуючі викладачі, відповідно до заявок на участь, в призначений час, зібрались в підготовленій аудиторії, де їх привітали Голова оргкомітету Олімпіади, профільний методист МНЦ ПТО у Донецькій області, Солодун Т.С, в. о. директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», Александрова Д.С., яка побажала учасникам успіхів, творчого натхнення та перемоги; Васюхно Т.І., завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки побажала наснаги та творчого розвитку в майбутньому.

     Після оголошення членів журі, було проведено жеребкування учасників. Безпосередньо Олімпіада розпочалася з проведення інструктажу з охорони праці при роботі з комп’ютерною технікою.

 

      Учасників ІІ (обласного) етапу Олімпіади забезпечили робочим місцем, обладнаним комп’ютером відповідно номеру жеребкування серед учасників, де вони виконували два завдання: тести з 60 запитань, термін виконання – 1 академічна година і виконання креслень, термін виконання – 1 академічна година, максимальна кількість балів – 60 балів. Максимальна сумарна кількість балів за виконання 2-х завдань – 120 балів. Оцінювання робіт учасників Олімпіади проводило неупереджене журі.

        Представником від Центру був учень групи ССП-15- Голосний Денис, який гідно представив наш навчальний заклад та посів третє місце. Адміністрація та педагогічні працівники КЦПТО вітають Дениса та бажають йому подальших перемог та підкорення життєвих вершин. Ми пишаємося тобою, Денис, ти кращій!

     На наш погляд мета Олімпіади була досягнута. Вона простимулювала в учнів ЗП(ПТ)О області підвищення інтересу до поглибленого вивчення предмета «Креслення»; розвиток в учнів творчого застосування знань, умінь і навичок, індивідуальних здібностей та особливостей мислення та вміння бути конкурентоспроможними в подальшому житті.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.04.2018)
Просмотров: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика