Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Краматорський центр ПТО зустрічає поважних гостей

Краматорський центр ПТО зустрічає поважних гостей

 

2 грудня з робочим візитом ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відвідали високі гості: генеральний директор директорату професійної освіти Шумик Ірина Володимирівна, координатор проекту ПРООН з відновлення та розбудови миру у Донецькій і Луганській областях Смаль Валентина Володимирівна, начальник відділу професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Денис Геннадійович Глазков, директор НМЦ ПТО Донецької області Гончаров Вячеслав Едуардович.

Метою візиту стало відвідування відкритого на базі Краматорського центру ПТО навчального-практичного центру зі зварювання за професіями: Електрозварник ручного зварювання, Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах, Зварник.

У рамках візиту гості завітали до приймальної комісії Центру, де ознайомилися з контингентом здобувачів освіти, професіями, за якими вони навчаються, базовими підприємствами. У навчальних кабінетах інформатики та інформаційних технологій, спецтехнології зварювального виробництва, спецтехнології верстатників широкого профілю, української мови та літератури вони поспілкувалися з учнями та педагогами, оглянули матеріально-технічну базу.

Проте найбільше враження справили навчально-виробничі майстерні Центру. Присутні ознайомились з процесом виробничого навчання здобувачів освіти за професіями «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Верстатник широкого профілю», «Слюсар зі складання м\к; електрогазозварник», «Електрогазозварник» побачили кабінет-майстерню зварювальних тренажерів. Вразив присутніх і новий навчально-практичний центр зі зварювання. В.о. директора Центру Сорочинський А.В. ознайомив гостей з новим обладнанням, розповів про взаємозв’язок навчального закладу і підприємства-замовника кадрів ПрАТ НКМЗ, про дуальну систему навчання здобувачів освіти, за якою виробниче навчання відбувається в майстернях Центру, а виробнича практика - в цехах підприємства.

Шумик Ірина Володимирівна ознайомилась з картками-завданнями, оглянула пости плазмового різання, ручного та напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів, з цікавістю спостерігала, як вправно майбутні зварники налаштовують режими зварювання і працюють на новому обладнанні, як верстатники виготовляють шарніри, шестигранники з прута, фрезерують пластини завтовшки 10 мм.

Гості були дуже задоволені побаченим та побажали здобувачам освіти та педагогам Краматорського центру професійно-технічної освіти професійних успіхів, творчого натхнення і надалі плідно працювати на ниві розбудови нашої країни.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (05.12.2019)
Просмотров: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика