Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Конкурси профмайстерності відточують навички і збагачують досвід

Конкурси профмайстерності відточують навички і збагачують досвід

ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» - один з найбільших в Україні і в світі заводів важкого машинобудування. Ось уже 85 років унікальне підприємство випускає унікальні машини, а проектують їх, виготовляють і збирають фахівці рідкісного таланту і майстерності. В історію НКМЗ вписані понад 300 Почесних новокраматорців і стільки ж Заслужених верстатників підприємства, понад тисячу осіб удостоєні почесного звання Ветеран праці НКМЗ. Молоді кваліфіковані кадри для підприємства готує і ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». За минулі роки наш навчальний заклад закінчили більше 27 тисяч випускників, більшість з них сьогодні – кадрові робітники ПрАТ НКМЗ.

Колектив підприємства працює в постійному пошуку і творчості. Сприяють цьому і конкурси «кращих за професією», які щорічно проходять у цехах підприємства. У них беруть участь і колишні випускники Краматорського центру професійно-технічної освіти. Проведення таких конкурсів створює передумови для професійного зростання і стимулює творчу діяльність працівників. Конкурси профмайстерності відточують навички і збагачують досвід.

У цьому році конкурс профмайстерності серед працівників ПрАТ НКМЗ за професією «Електрогазозварник» пройшов в рамках святкування 85-річчя з дня заснування заводу. За перемогу в конкурсі боролися 11 претендентів з ЦМК і цеху №16. За традицією конкурс проходив в два етапи, в ході яких учасники відповіли на питання більш ніж 100 тестових завдань, які охоплюють різні знання з їх спеціальності, а також продемонстрували свої навички при виконанні практичного завдання - таврового з'єднання напівавтоматичним зварюванням у середовищі СО2. Рівень майстерності учасників оцінювали експерти з ВГЗ та ВРП і ДЗ. Після підрахунку підсумкових балів були визначені імена переможця і призерів. Краще за всіх із завданнями конкурсної програми впорався Владимиров Василь Геннадійович (випускник групи ССП-05-1 ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»), другий і третій  результати показали відповідно Шепілов Едуард Сергійович (випускник групи СП-12) і Янченко Роман Віталійович ( випускник групи СП-13).

Усіх учасників конкурсу привітав головний зварювальник ПрАТ НКМЗ Бєлінський В.О. Переможці були нагороджені пам'ятними статуетками та грошовими сертифікатами.

Конкурс профмайстерності серед працівників ПрАТ НКМЗ за професією «Електрогазозварник» став для хлопців найбільш насиченою, цікавою, яскравою, наповненою емоціями подією в переддень свята. День машинобудівника - 2019 висококваліфіковані зварники зустрічають новими досягненнями і новими рекордами.

Наші випускники - справжні чемпіони! Найкращі! Так тримати!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (18.09.2019)
Просмотров: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика