Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Хімія та біологія - надзвичайні науки!

Хімія та біологія - надзвичайні науки!

 

                                                              «Навчаємось  задля життя»

    Наукова картина світу - це цілісна система уявлень про загальні властивості й закономірності природи. Сьогодні не можна назвати жодної сфери виробництва, де б людина не стикалася з хімією та біологією. Практично все наше життя, здоров'я, наш настрій тісно пов'язані з численними речовинами, які нас оточують, хімічними процесами, що відбуваються навколо і всередині нас. Саме тому, хімія та біологія  – надзвичайно цікаві предмети.

     Так, у ДПТНЗ «Краматорській центр професійно-технічної освіти» з 14.05.2018 р. по 21.05.2018 р. проводився тиждень хімії та біології під гаслом «Земля - наш спільний дім».

     Такі тижні – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання учнів.

     В Центрі викладачем разом з учнями було підготовлено та проведено низку цікавих заходів: конкурс плакатів, лінійка, конкурс кросвордів, пізнавально-розважальні ігри «Найрозумніший» та «Хто найшвидший», «Сховай та відгадай слово».

   У вівторок 15.05.2018 р. учнями групи ССП-16 була проведена урочиста  лінійка з віршами,  піснями та цікавим відеороликом.  

    В  конкурсі плакатів учнями були розкрити свої уміння та власні висловлювання, на тему: «Збережемо природу». Учні навчальних груп  творчо підійшли  до цього конкурсу, а яскравіші плакати були в групах СШП–17 та ОПО–16.

  Учні з задоволенням взяли участь в інтелектуальній грі  «Найрозумніший». Серед груп другого курсу ССП-16 та СШП-16, став  переможцем Павленко Максим. А в грі «Хто найшвидший», в групах  ПК-17 та СШП-17, команди учнів набрали однакову кількість балів.

      Під час роботи учнів з вправами-ребусами «Сховай та відгадай слово»  дуже добре спрацювали в групі ОПО-17: Крохмальний Назар, Сухіненко Софія та Нечипуренко Марія. Вони швидко відгадували ребуси та цікаво зашифровали слова «молекула» та «атом». Найактивніші учасники були нагороджені Грамотами та високими оцінками з предмету.

       Такі нестандартні, цікаві заходи готують учнів до самостійної праці в майбутньому.

    Знання мають тривалий характер і тому ми повинні навчити наших учнів мислити, висловлювати свою думку, аналізувати, обговорювати і сперечатися, збирати новий дослід на основі вже отриманих знань. У цьому допомагають такі науки, як хімія та біологія. Бажаємо учням самостійно вдосконалюватись в оволодінні цими науками.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (25.05.2018)
Просмотров: 306 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика