Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

«Хімія – навколо нас!»

«Хімія – навколо нас!»

Ми живемо в такий час, коли хімія проникла у всі сфери життя. Без цієї  науки не можна виплавити метал, побудувати корабель чи виготовити парфуми.

Хімія, як наука, дуже потрібна і корисна, якщо вона в «руках» людей, що мають глибокі і міцні знання. Тоді ці люди приносять користь суспільству, не допускають ніяких екологічних катастроф, дбають про чистоту навколишнього середовища.

19 листопада у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» розпочався тиждень хімії виставкою стіннівок, де учні  висвітили інформацію про застосування скла, поширення у природі галогенів та їх використання і запропонували цікаві завдання для розгадування, зробили цікавий шарж-малюнок до дня хімії.

20 листопада разом з викладачем хімії Горяйновой Л.О. учні групи ССП-16 підготували та провели тематичну лінійку. Учні групи ССП-18 позмагалися в інтелектуальні грі «Хіміки та лірики». А 21 та 22 листопада учнів ІІ та ІІІ курсів об’єднала вікторина: «У світі чудової науки хімії», де відгадували тематичні загадки та кросворди.

За підсумками конкурсу рефератів та навчальних проектів на тему:«Хімія – наше життя, наше майбутнє» перемогу здобули учні групи ОПО-18: Бендеберя Ілля, Пастушенков Роман та Меркулова Євгенія - групи ПК-17.

За допомогою таких заходів викладач розвиває інтелектуальні здібності учнів, самостійність, зібраність, активізує пізнавальну діяльність учнів. Проведення предметних тижнів хімії сприяють вихованню екологічної культури та поглиблюють практичні знання, розвивають творчі здібності в учнів.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (29.11.2018)
Просмотров: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика