Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Карта САЙТА » Карта САЙТА

Події, про які не можна мовчати

Події, про які не можна мовчати

     В історії кожного народу є дати, трагізм і велич, яких залишається в пам’яті на віки і тисячоліття.

   На ранкову лінійку, яка відбулася 29 січня зібралися учні Краматорського центра професійно-технічної освіти, щоб віддати данину пам’яті тим, хто мученицькою смертю загинув під час Голокосту, в бою під Крутами.

      Голокост - масове знищення нацистами єврейського населення Європи (у приблизному перекладі з грецької це слово означає "всеспалення", інше значення - катастрофа).

   60 відсотків єврейського населення Європи піддалися систематичним переслідуванням і знищенню в Німеччині і на захоплених нею територіях в 1933-1945 роках.

 

      Пам’ять про мільйони невинних жертв спонукає українців робити все можливе для недопущення будь-яких проявів антисемітизму, ксенофобії, расизму і нетерпимості.

        Ми запалюємо свічку пам’яті щоб вшанувати 11 мільйонів людських душ які були знищені за наказом Гітлера, Гімлера, Геббельса, Геринга – це вони перетворили на пустелю цілі краї та області, зруйнували сотні міст, спалили десятки тисяч сіл.

       Ще однією трагедією для українського народу були події під Крутами.

    29 січня 1918р. героїчну смерть прийняли майже 300 українських юнаків під Крутами.

      Подвиг їхній тим значний, що, на відміну від спартанців чи козаків, у бій їх вели не військові вожді, а лиш любов до рідної землі, до рідного народу.

     В ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»було проведено низку заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут.

        В бібліотеці проведений урок пам’яті «Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає», оформлена книжкова виставка «Подвиг героїв під Крутами». В навчальних групах проведені виховні години «Крути – символ українського патріотизму», «Крути… Мужність і біль України».

      В рамках проведених заходів їх учасники згадували та вшановували один із найвеличніших подвигів в історії нашої країни – героїчний подвиг юнаків в ім’я своєї Вітчизни. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі... Разом з тим згадували й нинішніх захисників України, котрі боронять її незалежність та територіальну цілісність в Донецькій та Луганській областях.

Категория: Карта САЙТА | Добавил: kc47 (30.01.2018)
Просмотров: 620 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика