Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1108

Главная » Статьи » Новини та події

Карантин - не привід нудьгувати!

Карантин - не привід нудьгувати!

В наш складний час, коли вся країна перебуває на карантині, навчальні заклади, виконали протиепідемічні заходи і своєчасно відпустили учнів з гуртожитків по домівках.

Діти, які не мають можливості змінити місце перебування, залишилися у гуртожитку. В державному професійно-технічному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» намагаються забезпечити максимально комфортні умови проживання з дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров'я щодо профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

Так, під час карантину в навчальному закладі на постійному проживанні знаходяться здобувачі освіти пільговій категорії, це 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким потрібна психологічна підтримка, особлива увага і посилений контроль.

Впродовж карантину з учнями в постійній взаємодії знаходяться адміністрація навчального Центру, фельдшер, класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователь гуртожитку, педагог соціальний та практичний психолог.

Майже кожного дня психологом та соціальним педагогом навчального закладу проводяться різноманітні заходи. Це і тренінги, і корекційні заняття, під час яких учні отримують нові знання і корегують ставлення до навколишнього світу.

Серед багатьох негативних факторів особливу небезпеку для здоров’я становлять низький рівень гігієнічних навичок і поширення негативних звичок у молоді, надмірне психоемоційне напруження, особливо через тимчасове вимушене обмеження. Тому дуже важливою є робота в напрямку пропаганди здорового способу життя, подолання шкідливих звичок, формування навичок самостійності щодо вирішення різноманітних життєвих ситуацій. З цією метою з учнями проведені тренінгові заняття «Формування характеру. Моя самооцінка», «Сила звички», психоемоційна гра «Малюємо настрій». Також було проведено опитування «Відношення підлітків до актуальних проблем сучасності», «Рівень тривожності».

Усі заходи проходять у дружній, веселій атмосфері, але з дотриманням усіх карантинних норм.

Практичний психолог постійно тримає на контролі та здійснює моніторинг емоційного благополуччя цих дітей, фельдшер  щоденно слідкує за станом здоров’я учнів.

Тож, використовуємо карантин з користю!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (29.04.2020)
Просмотров: 239 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика