Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Кар’єрний вектор ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

Кар’єрний вектор ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

 

Щороку восени фахівці Краматорського міського центру зайнятості спільно з відділом освіти Краматорської міської ради організовують для школярів міста День кар’єри. Цього року захід відбувся 12 листопада в приміщенні ПКіТ НКМЗ. На захід завітали понад 500 майбутніх абітурієнтів.

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники закладів загальної середньої освіти грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу «Кар’єрний вектор».

На початку заходу кожен школяр отримав паспорт учасника, в якому були розміщені QR-коди закладів освіти з посиланням на їх офіційні сайти. Скориставшись своїми гаджетами, кожен бажаючий міг детально ознайомитися з інформацією про умови вступу, пропозиціями щодо навчання, переліком професій та спеціальностей тощо.

Презентації навчальних закладів були сучасними, цікавими, змістовними, викладеними в різному стилі та форматах, які безумовно зацікавили молодь.

Одним з найбільш яскравих учасників профорієнтаційного заходу став ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». За допомогою малогабаритного обладнання школярі отримали можливість не тільки побачити, а й спробувати себе в якості верстатника широкого профілю та електрогазозварника. Перукарі проводили майстер класи з плетення кіс на волоссі різної довжини, а кухарі пригощали смачними тістечками.

Вибір професії та закладу освіти відіграє чи не найважливішу роль у житті кожної молодої людини, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються. Проведення заходів такого формату – найкраща можливість отримати інформацію з перших уст.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.11.2019)
Просмотров: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика