Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Іспит професійної компетентності!

Іспит професійної компетентності!

 

   14 грудня 2016 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» в рамках проведення предметного тижня з професії «Зварник» пройшов конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання кафедри зварників.

   У нелегкій боротьбі за першість учасникам конкурсу необхідно було пройти два етапи. Першим з них став так званий іспит на знання теоретичних основ спецтехнології, матеріалознавства, охорони праці, методики викладання виробничого навчання, а також основ педагогіки. За підсумками цього етапу кожен учасник мав змогу, відповівши на 60 питань, заробити максимум 60 балів.

   Другим етапом конкурсу стала перевірка практичних вмінь та навичок учасників. За обмежений проміжок часу кожен з конкурсантів повинен був виконати зварювання чотирьох зразків ручного дугового зварювання пластин, а саме: кутове з’єднання пластин у нижньому та вертикальному положенні, а також стикове з’єднання пластин з двохстороннім скосом кромок у нижньому та вертикальному положенні.

    Оцінюючи виконані роботи, високопрофесійні члени журі, на чолі з представником відділу  ОРП і ДЗ ПАТ «НКМЗ» Карнаухом Д.В. , звертали увагу на цілу низку критеріїв, серед яких були якість зварювального шву, порушення герметичності шву, організація робочого місця, дотримання вимог охорони праці та інші.

 За підсумком конкурсу професійної майстерності кращим з кращих став майстер виробничого навчання групи ССП-16 Шпак Сергій Іванович. Своїм прикладом він показав, що справжній спеціаліст повинен на високому рівні володіти як теоретичними знаннями, так і практичними навичками.

    З невеликим розривом почесне друге місце посів тогорічний переможець конкурсу – майстер виробничого навчання групи ЕГС-16 Попік Артем Володимирович.

   На третьому призовому місці опинився майстер виробничого навчання групи ССП-15 Малий Володимир Вікторович.

  Шановні гості, серед яких була методист кабінету професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна С.М., відмітили високий рівень професіоналізму наших майстрів та висловили свої приємні враження від усього заходу в цілому.

  Приймаючи участь у таких конкурсах майстри власним прикладом спонукають наших учнів розвиватися у професії, ставити перед собою цілі та впевнено йти вперед, ставати спеціалістами своєї справи і спрямовувати свої знання на власне благо та благо усього суспільства!

Весь колектив Краматорського центру професійно-технічної освіти

щиро вітає учасників та переможців конкурсу

і бажає подальших перемог і досягнень!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (15.12.2016)
Просмотров: 540 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика