Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Інноваційні технології – крок вперед!!!!

Інноваційні технології – крок вперед!!!!

     31 травня 2018 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-практикум для педпрацівників з професії «Оператор комп’ютерного набору» та суміжних професій ПТНЗ Донецької області.

      Відкрила семінар  профільний методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлана Миколаївна. З привітальним словом до учасників семінару звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Приступа Яна Олександрівна, також вона розповіла про розвиток та успіхи нашого Центру.

     Ревякіна С.М. показала презентацію "Профілактика та подолання синдрому «професійного вигорання»" і розповіла з чим пов'язаний цей синдром, учасники семінару рахували свої емоції за балами і з'ясовували, як на них діє синдром «професійного вигорання». Презентація виявилася дуже повчальною і цікавою.x

      Майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Кирпичова Наталія Володимирівна детально розповіла і представила на суд членів семінару нову технологію в комп'ютерній практиці - використання «скрайб-презентацій». Перелічила переваги скрайбінгу у навчанні, особливості, хронометраж і етапи створення  нового різновиду презентацій. Для деяких учасників семінару це було нововведення, гідне уваги.

     З доповіддю «Ігрові інноваційні технології» виступила майстер  виробничого навчання Центру з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Калабухова Тетяна Михайлівна. Була представлена презентація по техніці безпеки за комп'ютером, де наочно показані правила техніки безпеки, які вона проспівала в ігровій формі і озвучила сама. Це зацікавило учнів та членів семінару.

       Також було  презентовано  відеоролик   за  участю  майстра Калабухової Т.М. і учня групи ОПО-17 Самуйлова Анатолія, де в гумористичній формі з відповідним озвучуванням показали "горе - учня", який не знає правил техніки безпеки. Учасники семінару поділилися думкою, що такі відеоролики можна взяти на замітку і використовувати на своїх уроках виробничого навчання.

     Майстер виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей»  Профатілова Світлана Володимирівна розповіла про кейс-уроки, як сучасні технології при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Офісний службовець. Бухгалтерія». Була представлена відповідна темі презентація. Кейс-уроки це завжди цікаво і різнопланово, добре відображаються на навчанні підлітків.

     Серік Ольга Володимирівна, майстер виробничого навчання Лиманського професійно-технічного училища розповіла про ділові ігри на уроках виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору», а також представила презентацію і відеоролік про свій навчальний заклад.

   Семінар і обговорення, підведення підсумків засідання пройшло дуже  продуктивно, неординарно, весело, з яскравими, живими думками і висловами. Доповідачам були вручені сертифікати. Тепла і дружня атмосфера семінару добре вплинула на настрій учасників, інноваційні технології пробивають дорогу не тільки на уроках, але і на традиційних семінарах !!!

Бажаємо колегам успіхів в роботі, більше інновацій на уроках, кроків вперед до нового і сучасного !!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.06.2018)
Просмотров: 416 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика