Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Гра, як вид навчання

Гра, як вид навчання

 

    09 листопада 2017 року в «Краматорському вищому професійному училищі» відбувся обласний семінар-практикум «Лабораторія творчих ідей» для викладачів економічних та правових дисциплін.

     Своїм досвідом роботи поділилися викладачі Краматорсько-Слов’янського об’єднання.

    В рамках семінару-практику, викладач ДПТНЗ  «Краматорський центр професійно-технічної освіти», викладач історія та правознавства - Отоса І.О., поділилася своїм досвідом роботи: «Використання ігрових форм роботи на уроках правознавства». Викладач зазначила, що гра дозволяє зробити урок більш динамічним і цікавим, саме через гру реалізується весь творчий потенціал учня.

       Незважаючи на значну підготовку до проведення гри, вона себе оправдовує, учні краще запам’ятовують матеріал, моделюють ймовірні ситуації або закріплюють уміння, здібності, необхідні особистості для виконання соціальних та творчих функцій знаходять нові погляди на рішення поставлених завдань. Викладач, в свою чергу стимулює та підбадьорює учнів, даючи змогу для їх самовираження та самореалізації.

      Протягом роботи учні під керівництвом Отоси І.О. грали у  «Що? Де? Коли?»; Правовий турнір; «Хто кращий?»; Квест «Великі перегони»; «Слабка ланка» й завжди з великим нетерпінням ждали наступної. Натхнення, винахідливість, бажання творити приносять задоволення як учням так і викладачу.

Адміністрація та колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» бажає успіху та нових цікавих ідей викладачу

Отосі Ірині Олександрівні.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.11.2017)
Просмотров: 446 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика