Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Готуємо кваліфікованих робітників для провідного підприємства машинобудування ПрАТ «НКМЗ»

Готуємо кваліфікованих робітників для провідного підприємства машинобудування ПрАТ «НКМЗ»

Пошук роботи - часто непросте завдання навіть для досвідченого фахівця. Ще важче доводиться випускнику без досвіду роботи. Проте не для випускників ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Протягом багатьох років між нашим навчальним закладом, одним із провідних підприємств важкого машинобудування України ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» і учнями Центру підписуються тристоронні договори. Наші учні-верстатники, починаючи з II курсу, проходять виробниче навчання в Центрі підготовки робітничих кадрів. А молоді робітники за спеціальністю «Електрогазозварник» після випуску і працевлаштування на НКМЗ проходять в тому ж Центрі місячне адаптаційне навчання.

У зв'язку зі збільшенням обсягів виробництва і виникненням додаткової потреби в прийомі кваліфікованого персоналу ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» запрошує на підприємство кваліфікованих робітників.

У зв’язку з цим 13 березня ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» з робочим візитом відвідали представники підприємства-замовника робітничих кадрів ПрАТ «НКМЗ».

Заступник генерального директора ПрАТ «НКМЗ» Брижниченко Володимир Євгенович та начальник відділу кадрів та режиму Цельник Володимир Васильович зустрілися з учнями випускних груп за професіями «Верстатник широкого профілю», «Електрогазозварник», «Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник».

Представники заводу, зацікавлені у випускниках Краматорського центру, охоче і докладно розповідали про підприємство, плани на майбутнє, ознайомили хлопців з наявними вакансіями, умовами праці, вимогами роботодавця до майбутніх працівників, розміром заробітної плати, соціально-побутовими умовами.

Керівники підприємства зазначили, що на підприємстві розроблена система навчання кадрів, яка дозволяє працюючим робітникам удосконалювати майстерність, а молодим – набувати досвіду. Головна вимога - знання і професійні навички. Шлях молодого робітника відстежується з моменту прийому на завод. У період адаптації за кожним новачком закріплений наставник, який допомагає швидше і легше влитися в робочий процес.

Зростання техніко-економічних показників діяльності заводу стало підставою для підвищення заробітної плати. Рівень оплати праці других робочих верстатників, учнів слюсарів зі складання металоконструкцій і електрогазозварників при успішному навчанні збільшений до 8 тис. грн.

ПрАТ "НКМЗ" надає можливість проживання в заводському гуртожитку і оволодіння робітничими професіями безпосередньо на підприємстві.

Представники підприємства в кінці зустрічі побажали учням успішно закінчити навчання та влитися в багатотисячний колектив Новокраматорського машинобудівного заводу.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.03.2019)
Просмотров: 200 | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика