Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ГІДНА ПРАЦЯ - ЦЕ БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ!

ГІДНА ПРАЦЯ - ЦЕ БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ!

 

«Хочеш добре працювати – охорону праці треба знати»

 

      З 23 по 27 квітня 2018 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проходив Тиждень охорони праці, під гаслом «Захищене і здорове покоління». Головним завданням цього заходу було привернути увагу педагогічного колективу та учнів навчального закладу до проблем охорони праці, допомогти усвідомити пріоритетність безпечного та нешкідливого проведення навчально-виробничого та навчально-виховного процесу.

       24 квітня з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці та навчання була проведена тематична лінійка, присвячена Всесвітньому дню охорони праці. Відкрила лінійку інспектор з охорони праці Волощенко В.П. і зробила акцент на тому, що важливо знати та пам’ятати кожному – «Підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя!».

    Учні Шевчук Ліза (гр. ПР-17) та Павленко Максим (гр.ССП-16) розповіли про основні законодавчі акти та важливість дотримання правил з охорони праці та пожежної безпеки. В бібліотеці навчального закладу була організована виставка літератури, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.

   Майстри в/н та класні керівники провели виховні години, на яких обговорювали з учнями техніку безпеки на навчанні та  при виконанні робіт в навчальних майстернях трудової діяльності. Учням нагадали, що треба відповідати не тільки за власне життя , але ще й за життя оточуючих людей.

     Активну участь учні Центру взяли в конкурсі плакатів з охорони праці, присвячених безпечним прийомам праці, в яких проявили свою творчість, креативність та яскраво зобразили важливу інформацію. І місце зайняла гр.ОПО-16, ІІ  місце  - гр.ОПО-17, ІІ  місце  - гр.ПР-17.

      Питання створення безпечних умов праці, навчання і виховання учасників навчально-виховного процесу постійно знаходиться на контролі у адміністрації Центру, тому протягом тижня комісією з охорони праці було перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та безпеки життєдіяльності педагогічного колективу та учнів Центру. Оновлені куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності в майстернях та навчальних кабінетах.

  Також у навчальному закладі була організована зустріч з страховим експертом з  охорони праці Краматорського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Івановою Н.В.

   В навчальному закладі працівники та учні сумлінно дотримуються правил техніки безпеки та охорони праці.

 Проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності було корисним, сприяло формуванню у молоді і всього педагогічного колективу принципу свідомості щодо безпеки під час навчання та на робочих місцях.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.04.2018)
Просмотров: 387 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика