Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Фізика – основа і опора всіх без виключення наук!

Фізика – основа і опора всіх без виключення наук!

Фізика написана у великій книзі,

 яка завжди відкрита у нас  перед

очима, - я маю на увазі Всесвіт….

Г.Галілей

 

     У сучасному освітньому процесі в ЗП(Т)О невід’ємною складовою  є позаурочна робота, оскільки саме позаурочні заходи дозволяють вийти за рамки заняття у сферу практичного використання знань, у ту галузь, де ці знання підкріплюються,  поповнюються, збагачуються і, де на основі глибшого пізнання розвивається інтерес до предмета,  професії,  проявляються творчі здібності особистості.

     Так, у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» уже за доброю    традицією в квітні місяці проходив предметний тиждень фізики.

       Протягом тижня проходили різноманітні заходи:  проведено усний журнал «Фізика в моїй професії», конкурс стіннівок, презентацій, навчальних проектів, засідання гуртка «Фізика  навколо нас», розважально-пізнавальна гра «Еврика».

      12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Учні Центру теж готувалися до цього свята та провели низку заходів. На  святковій лінійці  учні виступили з цікавими повідомленнями про розвиток космонавтики в Україні, розповіли про першого та поки що єдиного космонавта незалежної України – Леоніда Каденюка, переглянули цікавий відеофільм про маловідомі факти з життя космонавта.

      В бібліотеці навчального закладу діяла виставка літератури, плакатів та періодики «Україна – космічна країна!», яку відвідали учні з усіх навчальних груп та відбувся позаурочний захід з однойменною назвою.

       Закінчився тиждень фізики інтелектуальною грою «Кращий знавець фізики», де перемогу здобув учень групи СШП-17 Халявкін Микола.

         Серед презентацій, найкращу підготував учень гр. ОПО-17     Зозенко Олександр, найкраща стіннівка в учнів гр. ОПО-15, а найкращий навчальний проект в учня гр.ОПО-16 – Науменко Дмитра. Молодці!     

     Переможці були нагороджені солодкими призами та заохочені додатковими балами з предмету.

     Проведення предметних тижнів в Краматорському центрі професійно-технічної освіти націлено на формування пізнавальних інтересів, підвищення професійного рівня, розвиток творчої активності учнів. Тож не дивно, що проведення предметного тижня фізики стало доброю традицією нашого навчального закладу.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.04.2018)
Просмотров: 334 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика