Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Фізика – це щось набагато більше, ніж набір законів...!

Фізика – це щось набагато більше, ніж набір законів...!

Фізика - перш за все жива  творчість рук та мозку...

Вона втілює мистецтво  вирішувати проблеми 

матеріального світу.    

А.Б. Піппард

Одним з напрямків сучасного освітнього процесу в ЗП(Т)О  є  компетентнісна складова, яка включає в себе і позакласну роботу. Саме позакласні заходи дозволяють вийти за рамки заняття у сферу практичного використання знань, у ту галузь, де ці знання підкріплюються, доповнюються, збагачуються і, де на основі глибшого пізнання розвивається інтерес до предмета,  спеціальності,  проявляються  творчі здібності особистості. Проведення предметних тижнів в ЗП(Т)О націлені на формування пізнавальних інтересів, підвищення професійного рівня, розвиток творчої активності здобувачів освіти. Так, у ДПТНЗ  «Краматорський центр професійно-технічної освіти» уже за традицією в квітні місяці проходив предметний тиждень фізики.

Протягом тижня проводились різноманітні заходи: здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» підготували та провели лінійку з цікавою інформацією про видатних українських фізиків;  проведено усний журнал «Фізика в моїй професії», де учні  презентували зв'язок фізики з своєю професією, підготували стіннівки, навчальні проекти, реферати, кросворди, переглянули науково-популярні фільми про сучасні дослідження у фізиці та астрономії. Дуже цікаво та емоційно пройшла розважально-пізнавальна гра «Еврика», в якій змагалися дві команди “Фізичні формули” та  “Комета”. З невеликим відривом перемогла команда “Фізичні формули”.

Оскільки на час проведення тижня фізики припало і 12 квітня, коли в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики,  то до цього свята теж було проведено позакласний захід “Україна - космічна держава!”, виставка літератури в бібліотеці, а саме найцікавіше — це виставка експонатів обласного конкурсу “Подорож у космос”, де відвідувачі не приховували свого захоплення від різноманітних технік виконання експонатів, креативності, майстерності та естетичної насолоди!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (16.04.2019)
Просмотров: 215 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика