Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Фестиваль-конкурс з черлідингу

Фестиваль-конкурс з черлідингу

Черлідинг – незвичайний для більшості з нас, але дуже яскравий, запальний дівочий вид спорту, який поєднує танці з акробатикою, і походить із Франції. Це змагання груп підтримки спортивних команд.

Черлідинг - окремий самостійний вид спорту. По ньому проводяться змагання українського масштабу, європейського та світового.

На підставі наказу департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Комунального закладу «Донецький палац молодості Юність» № 01-17/60 від 28.01.2019 р. «Про проведення фестивалю-конкурсу з чирлідингу у Донецькій області», 28 лютого 2019 року в Палаці культури і техніків НКМЗ проводився III обласний фестиваль-конкурс з черлідингу.

Команда дівчат ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» ретельно готувалися і взяли активну участь у фестивалі. Краса, чарівність, танцювальна підготовка – все це поєдналося у данс-композиції дівчат. Вони здивували пластикою, артистизмом та своїми костюмами.

Дівчата гідно представили наш навчальний заклад. Висловлюємо слова подяки всій команді, бажаємо їм успіху у наступному сезоні!

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (04.03.2019)
Просмотров: 218 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика