Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Фестиваль ім. Марії Приймаченко в Краматорську

Фестиваль ім. Марії Приймаченко в Краматорську

 

19 травня 2019 року біля Центральної міської бібліотеки Краматорська проходив п’ятий ювілейний фестиваль аматорського мистецтва ім. Марії Приймаченко.

На площі розвернувся велике місто, в якому приймали участь майстри декоративно-прикладної творчості, де всі бажаючі можуть придбати вироби, зроблені своїми руками. Це картини, вишиванки і рушники, мило і свічки, шпильки для волосся та обереги, і багато іншого.

Активну участь в фестивалі приймали учні та педагоги навчальних закладів міста. ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» також був активним учасником цього дійства, в якому були показані вироби з металоконструкцій та продукція побутового профілю, пастижорні прикраси, картини зробленими із солоного тіста, ляльки мотанки. Всі експонати Центру викликали інтерес у відвідувачів різного віку.

Учні та педагоги Центру відкрили для себе потребу ділитися своїми відкриттями та майстерністю з людьми, жагу навчатися, творити, висловлювати ті почуття, що живуть в народі, в фольклорі, в думках.

Місто та жителі з інтересом чекатимуть наступного фестивалю, який широко і повно ознайомить краматорчан з творчими людьми міста і України.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.05.2019)
Просмотров: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика