Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Мистецтво бути зварником

Мистецтво бути зварником!

      Однією з важливих традицій професійного становлення учнівської молоді у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вже багато років поспіль є проведення предметних тижнів, в ході яких з особливостями кожної професії, яким навчають у Центрі, ближче можуть познайомитися абсолютно всі учні навчального закладу.

Так, з 12 по 16 грудня 2016 року учні мали змогу глибше пізнати тонкощі професії «Зварник». Весь тиждень був насичений багатьма цікавими заходами, серед яких були урочиста лінійка відкриття предметного тижня, відкриті уроки теоретичного та практичного навчання, конкурси професійної майстерності учнів та майстрів виробничого навчання, конкурси плакатів та презентацій власної професії.

     Під час проведення урочистої лінійки відкриття звучали пісні про зварників та їх мистецтво, демонструвалася презентація, яка занурила усіх присутніх в історію розвитку зварювального виробництва.

     Відкритий урок теоретичного навчання з предмету «Устаткування і технологія зварювального виробництва» на тему: «Дугове і газове зварювання низько і середньо вуглецевих сталей» проходив у спеціалізованому кабінеті зварювального виробництва. Заслужений вчитель України Онищенко С.Я. в ході проведення уроку продемонстрував присутнім педагогам можливості використання електронних посібників, інтерактивної дошки та комп’ютерів при викладанні навчального матеріалу та перевірці знань учнів методом тестування.

      Відкритий урок виробничого навчання з теми: «Механізоване зварювання в середовищі захисних газів таврових з'єднань в нижньому положенні шва», провів переможець обласного конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання зварників, Попік А.В. Урок пройшов на високому педагогічному рівні, з використанням сучасного високотехнологічного обладнання для механізованої зварки у захисних газах.

     14 грудня 2016 року проходив конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання кафедри зварників, де призові місця посіли майстри виробничого навчання Шпак С.І., Попік А.В. та Малий В.В.

     А 15 грудня свою майстерність та професіоналізм у чесному змаганні доказували учні-електрозварники. Як і в конкурсі майстрів, учні змагалися як у теоретичних знаннях, так і в практичних навичках. На етапі практичного виконання зварювальних робіт учні варили два зразки – таврове з'єднання і фланцеве з'єднання в нижньому положенні шва, ручного дугового зварювання покритим електродом. Журі конкурсу відмітило, що всі учні на досить високому рівні впоралися з поставленими завданнями.

     За підсумками конкурсу професійної майстерності з результатом 159 балів зі 180 можливих почесне перше місце посів учень групи ССП-14 Пономарьов Михайло. На другому місці опинився також учень групи ССП-14 Салюков Станіслав, а почесне третє місце посів учень групи ЕГС-16 Кретов Павло.

    У конкурсі стінних газет та презентацій враховувались не лише змістовність та інформованість, а й естетичне оформлення. За підсумками конкурсу плакатів місця розподілилися наступним чином:

І місце – редколегія групи ССП-14;

ІІ місце – редколегія групи ЕГС-16;

ІІІ місце – редколегія групи ССП-16.

У конкурсі презентацій «Моя професія – Зварник» призові місця були займані:

І місце – спільна робота учнів групи ССП-16 Коваленко Івана та Орлова Данила з презентацією «Пишаюся своєю професією»;

ІІ місце – робота учня групи ЕГС-16 Дубини Олексія «Моя професія – моє майбутнє «Зварник»»;

ІІІ місце – роботи учнів групи ССП-16 Вовк Богдана та Коваленко Івана «Моя професія – Зварник» та групи ЕГС-16 Заморіна Ігоря «Професія Зварник».

20 грудня 2016 року були підведені підсумки предметного тижня з професії «Зварник», переможці та активні учасники проведення заходів були нагороджені грамотами, подяками та солодкими призами.

Цей тиждень був неймовірно насиченим та пізнавальним як для учнів, так і для педагогів Центру. Сподіваємось, що усі проведені заходи закріпили в учнів бажання і надалі розвиватися у обраній професії та підкорювати нові вершини!

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (22.12.2016)
Просмотров: 845 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика