Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1098

Главная » Статьи » Новини та події

Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає!

Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає!

 

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

З нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов цикл заходів «Нас гуртують думи Кобзаря».

Напередодні національного Шевченківського дня учні та педагоги Центру відвідали міську дитячу бібліотеку ім.Горького та переглянули документальний фільм «Геноцид української мови».

10 березня з метою гідного вшанування пам’яті Тараса Григоровича і популяризації його літературної спадщини, майстри та класні керівники провели єдину виховну годину «Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає».

Під час  тематичної лінійки «Він буде вічно жити» учні-члени гуртка «Художнє слово» нагадали  усім учасникам заходу про безцінний вклад генія українського народу у формування української ідентичності, національної ідеї, у розвиток культури, літератури та мистецтва.

Протягом тижня у бібліотеці Центру працювала книжкова виставка «Великий син великого народу» про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, що покликана виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

Учні та педагоги Центру взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт, присвяченому Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Творчість Тараса Григоровича Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації. Саме тому ми маємо пам’ятати творчість Генія нашого народу. Справедливою даниною світлої пам’яті Тараса Шевченка має бути наша щоденна копітка праця в ім’я успішної європейської України, про яку мріяв Славетний Кобзар.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.03.2020)
Просмотров: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика