Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

«DUAL-O: СХІД можливостей»

«DUAL-O: СХІД можливостей»

Освітнє середовище - це характеристика життя в середині закладу освіти, система впливів і умов формування особистості, а також система можливостей для розвитку особистості, що містяться у соціальному та просторово-предметному оточенні.

(за В. Ясвіним).

07 лютого 2020 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся тренінг «Проектування освітньо-виробничого середовища закладу професійної освіти в умовах дуальної форми здобуття освіти» «DUAL-O: СХІД можливостей» за підтримки проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та Інституту ПТО НАПН України.

На тренінгу були присутні куратори проекту, директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Е.В., методисти НМЦ ПТО, педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області.  Під час проведення заходу Наталя Кулалаєва, завідувачка лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, ознайомила присутніх з принципами освіти для сталого розвитку, організаційними засадами та особливостями дуальної форми здобуття освіти тощо.

Практична частина тренінгу була не тільки цікавою, пізнавальною, але й об’єднала всіх єдиною метою - проектування освітнього середовища навчального закладу. Учасники, відпрацьовуючи в групах конкретні завдання, висловлювали своє бачення змісту та організації освітнього процесу, системи можливостей для розвитку здобувачів освіти.

Присутні отримали не тільки теоретичні знання, а й побачили наочний приклад вдалого створення освітнього середовища в навчальному закладі. Вони відвідали навчально-виробничі майстерні та сучасний навчально-практичний центр зварювального виробництва, оснащений новітнім обладнанням, що дає можливості підготувати висококваліфікованих робітників та наближає їх практичний рівень до вимог сучасного виробництва на підприємстві – замовнику кадрів.

По закінченню тренінгу заступник керівника проекту Тімоті Мадіган вручив учасникам Сертифікати.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (10.02.2020)
Просмотров: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика