Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

ДОРОГОЮ ДОБРА

ДОРОГОЮ ДОБРА

   Керівництво ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» привітало учнів з наступаючими новорічними святами.

   Більше шістдесяти років Краматорський центр професійно-технічної освіти тісно співпрацює з одним з провідних машинобудівних підприємств України – ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Керівництво НКМЗ постійно виявляє увагу до нашого навчального закладу, надає допомогу у якісній професійно-технічній підготовці молодих висококваліфікованих машинобудівників.

    Для колективу підприємства вже стало традицією напередодні Нового року вітати з новорічними святами учнів пільгових категорій.

    22 грудня 2016 року на зустріч з молоддю приїхав начальник відділу кадрів та режиму Цельник В.В., спільно з начальником бюро відділу кадрів та режиму Гавришем Ю.П. і психологом Михайличенко Н.А.

    Для багатьох наших випускників НКМЗ став долею і гордістю, фільм, який був показаний нашим учням, наочно продемонстрував, наскільки сучасним став завод за останні роки, яку високоінтелектуальну продукцію важкого машинобудування виробляє.

     Володимир Васильович розповів про важливість і престиж робочих професій у сучасному суспільстві, про те, яке майбутнє чекає випускників Центру, що працюють на НКМЗ, вручив грошові виплати від президента заводу Скударя Г. М. і від усіх новокраматорців.

    На закінчення передноворічної зустрічі директор Центру Болтенко О.І. подякував адміністрації, колективу базового підприємства-замовника кадрів ПАТ «НКМЗ», за матеріальну допомогу учням Центру.

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (24.12.2016)
Просмотров: 461 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика