Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

Доброті можливо навчитися

Доброті можливо навчитися

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Толерантність - це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також - особливості поведінки та способу життя інших. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда та цінування прав та свобод людини.

Учні І та ІІ курсів Краматорського центру професійно-технічної освіти відвідали читальний зал Центральної міської бібліотеки. Вони прийняли участь у виховному заході, присвяченому Міжнародному дню толерантності, що пройшов під гаслом «Прийняти чуже, не втративши себе».

Учні дізналися про історію виникнення Дня толерантності. Мали можливість на прикладах визначати дії, якими може характеризуватися повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки. Висловлювали свої думки щодо рис толерантної та інтолерантної особистості. Також взяли участь в тестуванні з визначення особистого рівня толерантності та отримали поради, як його підвищити.

Є надія, що в цей день кожен мав нагоду осмислити, як жити поруч з іншими, приймаючи один одного такими, якими вони є, розуміти і поважати оточуючих, а значить - бути толерантними.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.11.2018)
Просмотров: 259 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика