Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

Дякуємо за допомогу базовому підприємству ПрАТ «НКМЗ»!

Дякуємо за допомогу базовому

підприємству ПрАТ «НКМЗ»!

 

Розвиток науки і техніки постійно вдосконалює металообробні технології. Активне використання цифрових технологій призводить не тільки до створення більш досконалих пристроїв, але і до появи якісно нових принципів роботи.

Завдяки розвиненим партнерським відносинам між ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та замовником кадрів ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» з року в рік впроваджуються в навчальний процес інноваційні методи і технології навчання молодих машинобудівників. НКМЗ докладає багато зусиль для створення сучасних умов навчання в нашому навчальному закладі.

На підприємстві-замовнику кадрів ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод», де здобувачі освіти нашого навчального закладу проходять виробничу практику, металообробка виконується на верстатах з ЧПК (ЧПУ - числове програмне управління). Тому гостро назріла необхідність у створенні нової системи підготовки та адаптації верстатників-операторів з ПК до самостійної роботи. З нагоди ювілею навчального закладу підприємство подарувало для кабінету спецтехнології з професії «Верстатник широкого профілю» проектор та 15 комплектів комп’ютерів.

Забезпечення кабінету сучасним обладнанням, створює умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення предмету, набуття ними професійних знань та вмінь, так необхідних сучасному підприємству.

За допомогою нових комп’ютерів та програми АСКОН КОМПАС-3D учні зможуть побудувати тривимірну комп'ютерну модель деталі, яка буде оброблятися, на моделі деталі зробити додаткові технологічні побудови і створити модель заготовки, змоделювати в комп'ютері процес обробки на верстаті, проконтролювати програму обробки на наявність можливих помилок, що можуть призвести до поломки інструменту або обладнання і псування заготовок. Після закінчення налагодження потрібно виконати генерацію керуючої програми в кодах стійки ЧПК за допомогою спеціальної програми-постпроцесора. За своїм змістом ці операції дуже непрості і вимагають відповідного вміння.

Сучасне обладнання також дає можливість краще вивчати мову програмування ЧПК для металорізального устаткування, так званий «G-код», який керує приводами металообробних верстатів та верстатним оснащенням; здійснювати програмування верстатів з ЧПК на ПК за програмою моделювання SinuTrain для SINUMERIK Operate, яка ідентична  інтерфейсу програмування верстатів на робочих місцях базового підприємства.

Таким чином завдяки базовому підприємству «Новокраматорський машинобудівний завод» у навчальному закладі створений ще один сучасний кабінет, де здобувачі освіти отримують якісну освіту, оволодіють професію та стануть конкурентними кваліфікованими працівниками, справжніми майстрами своєї справи. Дякуємо!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (21.10.2019)
Просмотров: 675 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика