Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

ДИВОГРАЙ ДПТНЗ «КРАМАТОРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

ДИВОГРАЙ

ДПТНЗ «КРАМАТОРСЬКИЙ ЦЕНТР

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

 

Вже стало доброю традицією навесні проводити огляд-конкурс  художньої самодіяльної творчості серед ЗП(ПТ)О Донецької області, під час якого творчо обдаровані юнаки та дівчата мають змогу  продемонструвати таланти за межами своїх закладів освіти.

Не зважаючи на карантинні обмеження, конкурс все таки відбувся, але у новому, не звичному для всіх форматі.

Вибагливому журі свої таланти продемонстрували не професійні артисти, а учні нашого Центру – майбутні   верстатники, кухарі; кондитери, оператори з обробки інформації, перукарі.

Для участі в огляді-конкурсі творчий колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» підготував програму «Дивограй талантів».

Свої танцювальні композиції «Флешмоб» та український танок представив колектив «Юність», акторський талант продемонстрував театральний гурт «Молоді та завзяті», а Пономарьова Єлизавета та Пастушенкова Роман представили проникливу та чуттєву українську пісню «Човен». Лукіянчук Анастасія піснею «Мальви» ще раз нагадала про мелодійність та ніжність української пісні, натомість Живиляк Діана з англомовною піснею довела, що ми - європейці. Ми вірили, що, не зважаючи на такі незвичні умови проведення конкурсу, таланти наших учнів будуть оцінені гідно.

І ОСЬ ДОВООЧІУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – ЧОТИРИ ПЕРЕМОЖЦЯ!!!!!!

Колектив Центру щиро вітає гурт «Юність», гурт «Молоді і завзяті», Живиляк Діану, Пастушенкова Романа та Пономарьову Єлизавету з омріяною перемогою. Ви дійсно довели, що молодь нашого закладу освіти, а отже, і всієї неньки України – напрочуд талановита та цілеспрямована! Дякуємо вам за ваш талант та наполегливість, а також за кропітку роботу щодо підготовки конкурсних номерів!

Бажаємо вам нових перемог, продовжуйте розкривати нові грані своїх творчих здібностей та найголовніше – вірте у себе та свої можливості!

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (30.04.2021)
Просмотров: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика