Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

День візуалізації та новітніх технологій

День візуалізації та новітніх технологій

 

Сьогодні, 19 лютого 2019 року, відбувся день візуалізації та новітніх технологій у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

Своїм досвідом роботи ділилася майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Калабухова Тетяна Михайлівна. Гостям з Донецької області був представлений урок-квест під назвою "Самий кмітливий". Колеги ознайомилися з виставкою педагогічних досягнень майстра виробничого навчання. З теплими і привітальними словами, побажаннями успіхів Тетяні Михайлівні і гостям виступила в.о. директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Александрова Діана Стефанівна.

Bідкрила захід методист НМЦ ПТО у Донецькій області Ревякіна Світлана Миколаївна. Вона теж побажала успіхів учасникам, творчої наснаги, здоров’я і удачі. Творчий портрет педагогічного працівника представила методист Центру Мірошниченко Лариса Анатоліївна. Калабухова Т.М. ознайомила гостей з докладом: «Пошук форм та методів проведення уроків виробничого навчання ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та запросила на урок-квест «Самий кмітливий»!

Урок-квест - це заняття, яке проходить в ігровій формі. Якщо усе правильно організувати – у захваті будуть як учні, так і педагог. Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.

Впровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі, є квест.

Майстер оголосила завдання для нетрадиційного уроку:

Завдання №1 - правило використання програми MyTesrStudent;

Завдання №2 - правила використання сервісу Сканер QR-кодів;

Завдання №3 - порядок відповіді у мультимедійній інтерактивній праві за допомоги сервісу Learningapps.org;

Завдання №4 - роз`яснення методу знаходження фрази у Хмарі слів, за допомогою сервісу Word Art 2018;

Завдання №5 - правила декодування повідомлення за допомогою кнопок мобільного телефону.

Крім того, учні повинні самі виставляти собі бали в оціночний аркуш незвичайного зразка зі скріншотами. Завдання з декодування повідомлення отримали і гості і, даремно не втрачаючи час, почали його з інтересом розгадувати.

Так як з кодуванням повідомлення були пов'язані висловлювання Біла Гейтса, учні та гості почули багато цікавих фактів з життя кращого програміста нашої планети та засновника корпорації Майкрософт.

Наприкінці уроку Калабухова Т.М. задіяла ще один новий додаток Futurio App з інтерактивного засобу візуалізації "Доповнена реальність", за допомогою якого уроки про новітні технології стануть більш цікавими та інтерактивними. Зі звичайних картинок оживали роботи, паркувалися машини, вмикалося світло в будинках. Не передати словами, як захопилися учні та гості цим нововведенням, яке вони ще ніколи не бачили. Таким різновидом засобів візуалізації майстер виробничого навчання вкотре виявляє зацікавленість учнів обраною професією та впевненість в правильності вибору фаху.

 Учні з великим ентузіазмом проявляли свої знання та вміння, здібності, кмітливість для досягнення перемоги. Педагогічний працівник, Калабухова Т.М. визначила переможців квесту по оціночним аркушам, часу роботи та використаним скріншотам. Переможцями стали учні групи ОПО-17 Крохмальний Назар, Об`єдков Артем та Демчик Сергій.

При обговоренні уроку-квесту гості подякували майстру виробничого навчання Калабуховій Тетяні Михайлівні, яка проявила велику педагогічну та професійну майстерність, провівши на високому рівні захід «Самий кмітливий», на обговоренні панувала доброзичлива та творча атмосфера.

Колеги не переставали дивуватися нововведенням уроку, переймали досвід і питали, як знайти програми, використані на уроці, побажали  натхнення, творчих успіхів та подальшого креативного підходу при проведенні таких новітніх заходів в Центрі!!!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (19.02.2019)
Просмотров: 223 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика