Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

День відкритих дверей

Краматорський центр професійно-технічної освіти – майстерня професій

      Професія-це та основна точка відліку, з якої починається самостійне життя кожної людини. Молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Тому одним із найважливіших моментів у випускників шкіл  є вибір майбутньої професії.

       В народі кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути». Тому одним із найкращих способів познайомитися з навчальним закладом, професіями, якими в ньому оволодівають - відвідати День відкритих дверей.

  16 листопада 2017 року в державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся такий важливий і по домашньому теплий захід - «День відкритих дверей». Центр гостинно зустрічав майбутніх вступників зі шкіл міста.

     До цього заходу ретельно готувався весь педагогічний колектив та учні Центру. З самого ранку була підготовлена мобільна виставка творчих робіт,  виготовлена учнями та майстрами. Першими зустрічали школярів учні групи «Кухар-кондитер». Вони разом зі своїми викладачами і майстрами підготували для гостей смаколики, якими із задоволенням пригощалися майбутні вступники.

    В актовому залі гості переглянули фільм-презентацію про навчальний заклад та про базове підприємство – замовник кадрів ПрАТ НКМЗ. Виконуюча обов’язки директора Центру, Діана Стефанівна Александрова, привітала гостей теплими словами, розповіла про престижність професій, якими оволодівають в Центрі та благоустрій, який цьому сприяє, про проходження практики на ПрАТ НКМЗ та подальше працевлаштування випускників  навчального закладу.

     Учні Центру підготували такі поетичні презентації своїх професій, запальні танці та море гумору. Дуже приємно було бачити в такий сонячний, теплий, осінній день  щирі посмішки школярів.

    Після концертної програми педагогічні працівники разом з учнями показали майстер-класи в майстернях: в зварювальній майстерні продемонстрували виконання зварювальних зразків з різними видами зварних з’єднань, в тренажерному класі майбутнім абітурієнтам показали вправи на виконання зварних швів у нижньому положенні на дуговому  зварювальному тренажері ДТС-02; в верстатних майстернях показали різні види механічної обробки: циліндричної, конічної, фасонних поверхонь, учні побачили, як на спеціальних верстатах металева заготовка обертається з більшою чи меншою швидкістю, а учень, шляхом зрізання з неї шарів матеріалу, надає виробу потрібну форму; в майстерні перукарів діти побачили, як поетапно створюється шедевр(зачіска); в майстерні кухарів-кондитерів - як створюються витвори мистецтва з овочів та фруктів, навіть змогли їх скуштувати.

 

 

 

 

Крім того, під час проведення Дня відкритих дверей усі присутні мали можливість:

  • ознайомитись з інформаційними тематичними стендами, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру;
  • дізнатися про особливості дозвілля учнів (спортивні секції, гуртки, клуби за інтересами, художню самодіяльність);
  • переконатися, що навчання  В Центрі  приносить  учням  задоволення та гарантує успішне  працевлаштування та кар’єрне зростання.

     Сподіваємося, що сьогоднішній захід допоможе школярам визначитися з майбутньою професією і 1 вересня 2018 року ми побачимо їх серед учнів державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти.

      Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до організації проведення Дня відкритих дверей!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (20.11.2017)
Просмотров: 768 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика