Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

День Соборності та Свободи України – свято єдності нації!

День Соборності та Свободи України – свято єдності нації!

Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам’ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни. Віхи історії несуть в собі незаперечну життєву мудрість, яка, зокрема, вчить, що успішне майбутнє України як міцної, демократичної, високорозвиненої європейської держави залежить від здатності українського народу до дієвої консолідації та єдності навколо реалізації цієї мети.

У День Соборності, який українці щороку відзначають 22 січня, в державному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти», на урочистій лінійці, яка розпочалася з Гімну України, пригадали урочисте проголошення на Софійській площі Києва у 1919 році Акта Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Вперше за 600 років український народ у той час зумів реалізувати своє одвічне прагнення та врешті об’єднати свої землі в єдину велику країну – Україну. Також учням були представлені відеоролики: «Крок до мрії – Проголошення Акту Злуки», «Не стидайся, то твоя земля», проведено історичний репортаж «В єдності наша сила».

Акт Злуки залишив глибокий відбиток у національній свідомості українського народу. Пам’ять про цю подію додавала сили і наснаги наступним поколінням у боротьбі за вільну, незалежну і соборну Українську державу. Акт Злуки назавжди увійшов в історію як символ віковічного прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності і неподільності.

Святкування Дня Соборності – це не лише важливе національне свято, але й зручний привід для того, щоб ще раз осмислити пройдений нашим народом шлях до державності, щоб зробити правильні висновки та взяти все цінне з повчального історичного досвіду. З метою формування національної свідомості учнівської молоді, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення цього важливого для нашої країни свята, учні Центру взяли участь у покладанні квітів у сквері Т.Г.Шевченка.

У бібліотеці Центру до Дня Соборності України відкрилась книжкова виставка «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг», пройшла відкрита вихована година «День Соборності та Свободи України – свято єдності нації».

На сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу, заради досягнення справжнього цивілізаційного прориву, очікуваного нашими співвітчизниками з перших днів відновлення незалежності Української держави.

Коли ми єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, ми матимемо успіх. Коли нас об’єднує спільна мета та спільна відповідальність за долю держави, Україна матиме майбутнє.

Тож нехай нескінченний дух соборності навіки увійде в наше щоденне життя та скеровує кожного на добрі вчинки в ім’я процвітання нашої Вітчизни.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (22.01.2019)
Просмотров: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика