Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

День пам’яті Т.Г.Шевченко

День пам’яті Т.Г.Шевченко в Краматорському центрі ПТО

 

   9 березня у Краматорському центрі професійно технічної освіти проводився виховний захід на тему: «Т. Г. Шевченко – це слава і гордість українського народу».

   Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

   Учні нашого Центру разом з викладачами вшанували пам'ять Т. Г. Шевченка. На виховному заході було багато сказано про творчість поета, про його художню спадщину, а також про одну з найбільш загадкових сторінок біографії поета – його стосунки з жінками.

    Учні з задоволенням переглянули презентації, читали поезію Т.Г.Шевченка та обговорювали факти з біографії Кобзаря. Також була представлена сценка з твору Степана Васильченко «В бур’янах». Яку інсценували учні групи ПР-16, викладач української літератури Роман Л.В. та бібліотекар Гончарова І.В. В ній йшла мова про тяжке життя українського народу, що у них була одна доля – одвічне панське ярмо.

   

По закінченні виховного заходу, учням було запропоновано написати свої роздуми на тему: «Шевченко у сучасному житті». Найкращі роботи були оцінені високими балами з предмету українська література.

 

Викладач української літератури                              А.В. Хитра

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (10.03.2017)
Просмотров: 454 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика