Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1087

Главная » Статьи » Новини та події

День цивільного захисту

День цивільного захисту

у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

 

         26 квітня 2018 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов День цивільного захисту, основним завданням якого стало практичне відпрацювання учнями та працівниками закладу алгоритму дій, яких необхідно дотримуватись в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

         В цей день у всіх навчальних групах був проведений єдиний урок на тему «Дії за сигналом «Увага всім!», в ході якого учням була донесена інформація щодо правил безпечної поведінки при загрозі терористичного акту, при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час раптового артилерійського обстрілу, а також порядок укриття у найпростіших сховищах.

         Близько 12 години пролунали тривожні дзвінки, які свідчили про надзвичайну ситуацію, та відбулася евакуація учнів і членів трудового колективу з будівлі навчального закладу. Завдяки черговим навчальний заклад був повністю евакуйований в найкоротший час. Після того, як «небезпека минула», на спортивному майданчику навчального закладу розпочалися спортивні конкурси та змагання.

         Експертами заходу стали директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Едуард Вячеславович, майстер виробничого навчання Краматорських міських курсів навчально-методичного центру Цивільного захисту і безпеки життєдіяльності в Донецькій області Гулий Володимир Олексійович, головний спеціаліст Управління цивільного захисту м. Краматорська Іванов Володимир Семенович, виконуюча обов'язки директора ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Александрова Діана Стефанівна, методист Центру Мирошниченко Л.А.

         Вболівальники висловлювали свою підтримку учасникам змагань дуже емоційно і активно, підтримуючи їх гучними оплесками. У змаганнях брали участь 4 команди «Атаман» ( команда групи ОПО-17), «10-Байт» (команда групи ССП-17), «Сокіл» (команда групи СШП-17),  «Факел» (команда групи ПК-17). Кожна з команд мала свою групу підтримки.     

   

       Конкурси складалися з двох блоків. У першому блоці учні приймали участь у комплексній естафеті, у якій перевірялися вміння учнів одягати протигази та ЗЗК і надавати первинну медичну допомогу. Другий блок -  змагання з фізичної підготовки.

 

 

 

 

      Теплий весняний день створив святковий настрій учням та педагогам Центра, а підтримка вболівальників додала сили учасникам змагань. День Цивільної оборони став святом спорту та здоров’я!

 

 

 

         За підсумками заходу учні були нагороджені грамотами та солодкими призами. Усі учасники та гості отримали яскраві емоції та незабутні враження.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.04.2018)
Просмотров: 392 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика