Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

БУДУЄМО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РАЗОМ!

БУДУЄМО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РАЗОМ!

 

1 лютого 2021 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбувся тренінг «Стратегічний план розвитку навчального закладу». 

Ініціатором зустрічі виступили представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру разом з неурядовою організація Аналітичним центром ГО «СВ-Платформа», а саме докторант Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Олександра Бородієнко та експерти Микола Барановський і Валерій Кокоть.

Окрім адміністрації та педагогічного колективу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» участь у навчальному тренінгу взяли представник базового підприємства-замовника кадрів ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Володимир Брижниченко та заступник директора Краматорського міського центру зайнятості Людмила Копа.

Головною метою цієї мотиваційної зустрічі став спільний пошук  та обґрунтування перспективних напрямів розвитку ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

З безлічі запропонованих ідей на думку всіх учасників зустрічі найбільш перспективними виявилися 5 напрямів розвитку навчального закладу. Колектив навчального закладу сподівається, що за сприяння неурядової організації «СВ-Платформа» ми зможемо втілити в життя намічені цілі, ще більше вдосконалимо матеріально-технічну базу нашого Центру, тим самим у рази підвищимо престижність нашого закладу освіти та робітничих професій на регіональному ринку праці.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.02.2021)
Просмотров: 117 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика