Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Будуємо майбутнє разом із позитивом та мотивацією до змін

Будуємо майбутнє разом із позитивом

та мотивацією до змін

 

         20-22 жовтня 2016р. у місті Маріуполь проводився тренінг «Упровадження лідерських програм серед учнівського самоврядування ПТНЗ», проведений командою Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» в рамках проекту «Формування толерантності та попередження конфліктів та злочинів на ґрунті ненависті в середовищі підлітків та молоді, які постраждали в наслідок конфлікту та/або проживають в регіонах з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб».

          Цей тренінг проходив за підтримки міжнародної організації UNICEF Ukraine. Протягом останніх років ЮНІСЕФ постійно збільшує масштаби своєї підтримки Уряду України у створенні програм з охорони здоров'я, харчування, освіти та захисту для дітей.

         Учасниками тренінгу стали заступники директорів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області. ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» представляв заступник директора з навчально-виховної роботи Труш В.Ф.

        Під час роботи фахівці познайомилися з досвідом діяльності ВГЦ «Волонтер», визначили особливості роботи з лідерами навчальних закладів та їх залучення до лідерського компоненту програм, обговорили доцільність використання різних методів роботи з підлітками-лідерами з урахуванням вікових особливостей, визначили особливості використання інтерактивних підходів у просвітницько-профілактичній роботі з підлітками та структуру профілактичних програм. Також учасникам тренінгу були презентовані Програма профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом» і «Блокнот цікавих ідей», за якими уже проводяться тренінги з лідерами ПТНЗ Донецької області.

        Виховання є однією з найважливіших складових освітнього процесу поряд з навчанням. Модернізація системи освіти спрямована на формування нового освітнього простору, що дозволить забезпечити духовно-моральне становлення підлітка, підготовку до життєвого самовизначення, самостійного вибору позитивних ідеалів.

       Формування в учнів громадянської відповідальності та правової самосвідомості, толерантності, здатності до успішної адаптації в суспільстві та конкурентоспроможності на ринку праці – основна задача педагогічного колективу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

       У процесі навчання в Центрі створюються умови для безперервного розвитку особистості на всіх етапах освітнього процесу. Навчання і виховання служать єдиної меті: цілісному розвитку учнів.

      Як ніколи сьогодні актуальна проблема виховання особистості, яка володіє лідерськими якостями, здатної діяти креативно, повести за собою, прагне до спільної мети, активно впливає на навколишніх, найбільш повно розуміє інтереси сучасної, нової України.

    Лідер - яскрава людська індивідуальність, здатна проявити ініціативу, взяти на себе відповідальність, показати зразки діяльності. Лідерські здібності і організаторські навички – це той фундамент, на якому будується активність людини з позиції національно-патріотичного виховання. Через лідерів реалізується управлінський механізм. Лідери займають ключові позиції в органах учнівського самоврядування.

    Як продовження цієї важливої роботи, у період з 31.10 до 03.11.2016 у Краматорському центрі професійно-технічної освіти проводились тренінгові заняття за Програмою «Будуємо майбутнє разом». Команда із 4-х соціальних працівників ВГЦ "Волонтер" прибула до м. Краматорськ, де обумовлені досвідом, ярлики та соціальні стереотипи про студентів професійно-технічних училищ східних регіонів України були розбиті вщент.

      Підлітки та фахівці ВГЦ «Волонтер» говорили про права та обов'язки, про толерантність та успішне спілкування для побудови успішних стосунків, про цілі та плани на майбутнє, про лідерство та активну життєву позицію.

     В останній день занять учасники розробили свій власний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - "Відеоманія" на тему толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

      Фахівці ВГЦ «Волонтер» побажали учасникам тренінгів успіхів та наснаги у створенні ініціатив до змін, а учні Центру в свою чергу - слова вдячності за 4-денну насичену роботу.

Нам було дуже приємно працювати разом, спасибі за співпрацю.

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (09.11.2016)
Просмотров: 950 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика