Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

Будуємо майбутнє разом!

Будуємо майбутнє разом!

 

У період карантину, коли учні переведені на дистанційне навчання, в гуртожитку начального закладу залишилися діти, яким нікуди їхати, для яких Центр став домівкою, це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Майже кожного дня психологом та соціальним педагогом навчального закладу проводяться різноманітні заходи. Це і тренінги, і корекційні заняття, під час яких учні отримують нові знання і корегують ставлення до навколишнього світу.

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

За для формування необхідних знань, умінь та навичок, для свідомого вибору підлітками правослухняної моделі поведінки відбувся тренінг по програмі профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом», яка розроблена за підтримки представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Завданням цієї програми є попередження скоєння правопорушень та/або їх рецидивів, підвищення здатності формування здорових та мирних стосунків з однолітками. Програма призначена для побудови власного ставлення до різних життєвих явищ, сприяє усвідомленню своєї цінності.

Ця зустріч була присвячена правам і обов’язкам кожної дитини нашої країни, де не лише дізналися про права і обов’язки, а й зрозуміли значущість таких важливих документів, як Декларація прав дитини та Конвенція про права дитини. Дізналися про те, як закони захищають і охороняють дітей у нашій країні.

Учням надзвичайно сподобалось не лише слухати, а й брати активну участь у тренінгу. Заняття проходило у дружній, веселій атмосфері, але з дотриманням усіх карантинних норм.

Після заняття у неформальній обстановці підвели підсумки тренінгу.

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (23.11.2020)
Просмотров: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика