Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

«Будь молодим  –  живи активно!»

«Будь молодим  –  живи активно!»

    12 травня  2017 року проводився міський молодіжний КВЕСТ в рамках акції «Відповідальність починається з мене», який проходив під гаслом «Будь молодим – живи активно!» з метою залучення учнівської та студентської молоді  м. Краматорська до активної форми дозвілля, розвитку творчих навичок, лідерських якостей молоді, а також сприяння розвитку активного молодіжного руху в місті.

     Учні Краматорського центру професійно-технічної освіти  не залишилися осторонь і також прийняли участь у КВЕСТі, який складався з 13 етапів з різними випробуваннями, де  кожна команда мала маршрутний лист. За результатами загального часу та нарахованих балів перемагає команда з найменшим сумарним загальним часом.

         Наша команда під назвою «Факел» гідно себе проявила. Учні показали високий рівень фізичної підготовки, випробували себе на швидкість, кмітливість, а також отримали безліч позитивних емоцій та вражень!

 

      За підсумками КВЕСТу команда «Факел» була нагороджена грамотою Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради «За участь в міському молодіжному КВЕСТі серед команд вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста в рамках акції «Відповідальність починається з мене».

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (14.05.2017)
Просмотров: 634 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:



Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22



MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика