Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Безпека на дорозі – безпека життя!

Безпека на дорозі – безпека життя!

У межах десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в усьому світі та на виконання листа регіональної філії  «Донецька залізниця» від 16.04.2019  і листа Департаменту освіти і науки від 24.04.2019 про «Запобігання травматизму громадян на залізничному транспорті» з 06 по 12 травня 2019 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернення уваги учнів до проблеми смертності та травматизму на дорогах,  запобігання травматизму на залізничному транспорті серед населення.

Протягом тижня була проведена лінійка під назвою «Безпека дорожнього руху – це життя», де учні ознайомилися з дорожньо-транспортними пригодами в Україні за останній час та переглянули соціальні відеоролики.

Групи підготували інформаційні плакати за темою тижня. У вестибюлі Центру розміщена наглядна агітація  з безпеки дорожнього руху.

Майстри та класні керівники груп провели виховні години «Безпечний рух у майбутнє», «Захистись - засвітись», «Живи цікаво та безпечно».

В рамках тижня з учнями були проведені профілактичні бесіди на тему, що стала дуже актуальною в наш час: «Ігри зі смертю заради селфі: чому серед українських підлітків поширюється «зачепінг». Заради гострих відчуттів підлітки, ризикуючи життям, видираються на електропотяги. Розплата за кілька зроблених селфі – унаслідок удару струмом або ж від падіння на швидкості – каліцтво. Повернутися до звичного життя після такої травми немає шансів, адже струм проходить по всіх судинах і органах, кажуть фахівці. Найбільше вражає мозок. Наслідки можуть бути й набагато трагічнішими – смерть. Щороку кількість жертв так званого зачепінгу лише зростає.

07.05.2019 року відбулася зустріч з представниками Національної поліції України, на якій вони обговорювали з учнями правила поводження на дорозі, дії, пов`язані з наданням долікарської допомоги потерпілим у ДТП, та важливість носіння світловідбиваючих елементів у нічний час.

Такі заходи проводяться у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вже  не вперше. Завдяки поєднанню зусиль  представників Національної поліції та викладачів у сфері дорожньої безпеки в учнів формується розуміння необхідності підвищення рівня захищеності учасників дорожнього руху.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (13.05.2019)
Просмотров: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика