Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Безпека на дорозі - безпека життя
Безпека на дорозі - безпека життя

     У межах десятиліття дії по забезпеченню безпеки дорожнього руху в усьому світі з 21 по 25 травня у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернення уваги учнів до проблеми смертності та травматизму на дорогах, необхідності  дотримання правил дорожнього руху та важливості носіння світлоповертаючих елементів,  надання  долікарської допомоги потерпілим у ДТП.

      Протягом тижня у холі та вестибюлі Центру була розміщена наглядна агітація  з безпеки дорожнього руху. Учні підготували інформаційні плакати за темою тижня.

      Майстри та класні керівники груп провели виховні години «Безпека на дорозі - безпека життя» із запрошенням представників ДАІ та профільних громадських організацій.

      24.05.2018 року у взаємодії з представниками Національної поліції України було проведено тренінг та обговорення з учнями  дій,  які пов`язані з наданням  долікарської допомоги потерпілим у ДТП. Під час моделювання ситуацій учні вчилися оптимально діяти, надавати першу допомогу потерпілим, використовувати речі автомобільної аптечки, накладати джгут медичний, шину медичну та інше, вчились дотримуватись принципу «не нашкодити».

    Навчаючись, учні дійшли висновку, що кожній людині важливо оволодіти корисними знаннями про надання невідкладної долікарської допомоги, бо вона може врятувати життя потерпілому.

    Проведення тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

    Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. Тож бажаємо і пішоходам і водіям безпечного руху! Бережіть своє життя!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (30.05.2018)
Просмотров: 329 | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика