Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Безпека на дорозі – безпека життя

Безпека на дорозі – безпека життя

 

Життя-найдорожче, що є у людини.

Дорослий цінує життя і дитина.

І з тим, щоб життя розквітало усюди,

Розумні придумали правила люди.

Бувають складні, а бувають прості.

На правила мають зважати усі.

Тому для здоров’я і тіла, і духу

Дотримуйся правил дорожнього руху!!!

 

       Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки  ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

      12 квітня 2017 р. в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно технічної освіти» пройшов єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Головне завдання такого заходу - привернути увагу учнів до правил дорожнього руху, сформувати навички правильного поводження на проїжджій частині, повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв.

     На виховній годині була розкрита сутність поняття «безпека», засоби регулювання дорожнього руху та призначення дорожніх знаків. Учні переглянули відеоролик щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, розігрувалися ситуації, які можуть виникнути на дорозі. Учні із задоволенням відповідали на питання та показали, що знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

     Тиждень безпеки дорожнього руху сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. Проведення виховного заходу було корисним та змістовним, сприяло формуванню у молоді бережливого ставлення до свого здоров’я та популяризації правил дорожнього руху.

Пам’ятайте, що життя - це найдорожче, що є у людини!

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (14.05.2017)
Просмотров: 690 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика