Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1108

Главная » Статьи » Новини та події

Безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя,,,

Зупинимо пандемію разом!

Безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя...

 

Шороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці, однак темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, смертельно небезпечної недуги, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі.

Постановою КМУ від 11.03.2020 № 211 в Україні було запроваджено карантинні заходи, які в подальшому уряд подовжив і посилив.

Запровадження карантинних заходів змусило ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» зокрема, переглянути не тільки свої звичні плани, а й ставлення до профілактики виробничого травматизму, особливо до ймовірного зараження працівників новою невивченою формою інфекції. Так, на виконання листа Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краматорської міської ради від 03.03.2020 № 01-21/ш-147/ТЕБ-06 «Про виконання протокольних доручень обласної комісії з питань» ТЕБ та НС», листа Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» № 1001 від 03.03.2020  з 5 березня у Центрі були запроваджені заходи для недопущення розповсюдження інфекції:

  • працівники з ознаками захворювання до роботи не допускаються;
  • фельдшер, вихователь та чергові гуртожитку регулярно стежили за станом здоров’я мешканців гуртожитку;
  • класні курівники та майстри виробничого навчання регулярно стежать за станом здоров’я усіх учнів Центру;
  • були закуплені дезінфікуючі засоби, дезобробка приміщень виконується два рази впродовж робочого дня.
  • на вході в Центр стоїть дезінфікуючий засіб для рук.
  • Усі працівники Центру дотримуються заборони на проведення різноманітних масових заходів.

З 12 березня у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» запроваджено карантин. Педагогічні працівники були переведені на  дистанційний режим роботи, усі вони виконують обов’язки, передбачені трудовим договором:

  • проводять освітній процес за допомогою дистанційних технологій, перевірка домашніх завдань здійснюється у вигляді звітів в онлайн-режимі та через інтернет-спільноти;
  • налагодили двосторонній зв'язок з батьками, своєчасно надають батькам та учням достовірну інформацію стосовно освітнього процесу, проводять інформування батьків та учнів щодо заходів профілактики коронавірусної інфекції, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;
  • працюють над індивідуальною темою самоосвіти згідно річного плану Центру.

Для безперебійної роботи та з метою забезпечення життєдіяльності закладу адміністрація Центру працює у звичайному режимі. У Центрі запроваджено масочний режим.

То ж пам’ятаємо, в умовах глобальної пандемії нового коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, маємо об’єднати зусилля заради подолання наслідків епідемії!

Бажаємо всім здоров’я та наснаги!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (02.05.2020)
Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика