Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Безпека дорожнього руху – це життя!

Безпека дорожнього руху – це життя!

 

Щодня ми чуємо жахливі новини про аварії на дорогах. Внаслідок ДТП гинуть українці, серед них багато молоді. Тому педагогічні працівники ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» постійно приділяють увагу цій проблемі.

Так, у вересні учні Центру взяли участь в міській акції «Допомога при ДТП», що пройшла у парку ім. Пушкіна. Організаторами акції стали Донецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, батальйон патрульної поліції м. Краматорська та Слов'янська, Управління з питань цивільного захисту населення. Під час моделювання ситуацій учні вчилися оптимально діяти, надавати першу допомогу потерпілим, використовувати речі автомобільної аптечки, накладати джгут медичний, шину медичну та інше, вчились дотримуватись принципу «не нашкодити».

У межах десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в усьому світі та на виконання листа державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту», у Центрі проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернення уваги учнів до проблеми смертності та травматизму на дорогах,  необхідності  дотримання правил дорожнього руху та важливості носіння світлоповертаючих елементів,  надання  долікарської допомоги потерпілим у ДТП.

Протягом цього тижня була проведена лінійка під назвою «Безпека на дорозі – безпека життя», де учні розповіли про дорожньо-транспортні пригоди в Україні за останній час та законодавчі ініціативи уряду, спрямовані на впровадження і посилення заходів з безпеки дорожнього руху. Групи підготували інформаційні плакати за темою тижня. У вестибюлі Центру розміщена наглядна агітація з безпеки дорожнього руху.

Майстри виробничого навчання та класні керівники груп провели виховні години «Безпека на дорозі - безпека життя» з обговоренням пригод з ДТП та останніх зміни до ПДР.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбувся конкурс малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

27.11.2018 року пройшла зустріч з представниками Національної поліції України капралом поліції Репенко І.С. та лейтенантом поліції Прокопенко Б.І., які ознайомили учнів з правилами поведінки на дорозі та діями, які пов`язані з наданням долікарської допомоги потерпілим у ДТП, з видами правопорушень, які призводять до дорожньо-транспортних випадків та звернули увагу на види відповідальності за скоєні правопорушення.

Завдяки поєднанню зусиль представників Національної поліції та педагогів Центру у сфері дорожньої безпеки в учнів формується розуміння необхідності підвищення рівня захищеності учасників дорожнього руху, бездоганне дотримання Правил дорожнього руху зменшує катастрофічні наслідки дорожньо-транспортних пригод, зберігає життя і здоров’я людей.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (29.11.2018)
Просмотров: 289 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика